Przedstawiciele portalu MakingStarWars.net najwyraźniej non stop podglądają prace na planie serialu The Mandalorian i co chwilę mają dla nas nowe skrawki informacji. Tym razem dostrzegli oni znajomo wyglądający pojazd.

Skiff na planie

Zaczęło się od tego, że na planie serialu dostrzeżono powstający rów niewiadomego przeznaczenia. Mogło być miejsce na ustawianie kamer czy innego sprzętu filmowego, ale równie dobrze mogła to być część okopów, których, jak wiemy, w filmach spod znaku Gwiezdnych Wojen ostatnio nie brakuje. Koniec końców okazało się, że ów rów przeistoczy się raczej w koryto rzeki (portal MSW twierdzi, że może być to rzeka lawy), po której (albo ponad którą) poruszać będą się pojazdy przypominające skiffy. Pojazdy tego typu po raz ostatni widziane były podczas Powrotu Jedi, na Tatooine, w okolicach wielkiej jamy Carkoon.

Na planie powstał także tunel, z którego w pewnym momencie wynurzał się prawdopodobnie będzie wspomniany pojazd, a który widać na poniższych zdjęciach dostarczonych także przez portal MSW (niestety ich jakość nie powala).

Oczywiście na ten moment nie mamy pojęcia czy sam skiff, rzeka, czy tunel będą mieć jakiekolwiek znaczenia dla fabuły serialu, czy też stanowić będę raczej tło całej akcji. Tym niemniej miło, że otrzymujemy kolejny element, który wydaje się znajomy.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje w 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.