Po wczorajszej informacji, iż w rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal, w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu. Jedno jest pewne – ucieszą one każdego fana Łotra 1 oraz Imperium.

Deathtrooper podczas „15. minut” przerwy

Dziennikarze portalu MakingStarWars.net ponownie przeprowadzili „akcję zwiadowczą” i zrobili zdjęcia, które rzucają nowe światło na produkcję Jona Favreau. Wszystko wskazuje na to, że na trzy lata po bitwie o Endor niedobitki elitarnych jednostek Imperium wciąż są aktywne. Można śmiało obstawiać, iż potencjalne spotkanie z (anty?)bohaterem Pedro Pascala nie skończy się dla nich najlepiej.

Wspomniane zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

 

Obsada rośnie jak na drożdżach

W przeciągu ostatnich kilku dni pojawiło się wiele informacji dotyczących obsady serialu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi pozwalają wierzyć, iż w tytułowej roli wystąpi Pedro Pascal, natomiast jedną z drugoplanowych postaci zagra Carl Weathers, czyli Apollo Creed we własnej osobie.

Choć jeszcze bez swej głównej gwiazdy na planie, Dave Filoni oraz Jon Favreau kręcą obecnie pierwszy odcinek serii. W najbliższym czasie z pewnością możemy spodziewać się wielu, wielu newsów.

WIĘCEJ O THE MANDALORIAN

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.