Prace nad pierwszym aktorskim serialem The Mandalorian muszą się rozkręcać, bowiem każdego praktycznie dnia poznajemy nazwiska kolejnych aktorów zaangażowanych w produkcję.

Gina Carano w obsadzie

Wcześniej Variety zdradziło, że Pedro Pascal będzie centralną postacią serialu, a dziś inne wiarygodne źródło, czyli The Hollywood Reporter podaje, że do obsady dołączyła była gwiazda MMA, znana z Deadpoola czy Szybkich i Wściekłych 6 Gina Carano.

Czyżby zatem Mandalorianin znalazł swoją Mandaloriankę? Na to wygląda, bo kto jak kto, ale Gina Carano na twardą, zakutą w zbroję wojowniczkę nadaję się jak mało kto. Tym niemniej pamiętać należy, że ani Pedro Pascal, ani Gina Carano nie zostali oficjalnie potwierdzeni przez Disney’a czy Lucasfilm, choć to pewnie tylko kwestia czasu.

The Mandalorian

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje w 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.