Portal MakingStarWars.net opublikował kolejne informacje dotyczące trwającej obecnie produkcji pierwszego serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych Wojen. Wiele elementów zaczyna układać się powoli w logiczną całość.

Jawowie, sandcrawler i inne poszlaki

Jak możecie zobaczyć poniżej, na planie The Mandalorian dostrzeżono Jawów. Choć na zdjęciu nie widać ich oblicz, Jason Ward (redaktor naczelny serwisu) twierdzi, że patrzył im prosto w ich błyszczące oczy.

Na kolejnej fotografii widać z kolei pewną rampę. Zespół MakingStarWars.net myślał początkowo, iż jest to element jakiegoś rodzaju transportowca jednostek bojowych. Teraz jednak przypuszczają, iż jest to część sandcrawlera Jawów.

Wszelkie dotychczasowe informacje pozwalają wierzyć, iż akcja The Mandalorian będzie (przynajmniej po części) rozgrywać się na Tatooine. Przeróżne technologie oraz budynki, których zdjęcia konsekwentnie wyciekają do sieci, widoczne były do tej pory wyłącznie na tej kluczowej dla gwiezdnej sagi planecie.

Nawiązania do Aftermath?

Choć oczywiście na chwilę obecną nikt nie jest w stanie tego potwierdzić, wiele wskazuje na to, iż The Mandalorian może w pewnym stopniu czerpać z książkowej trylogii pióra Chucka Wendiga. Tam bowiem poznaliśmy postać imieniem Cobb Vanth, który na cztery lata po bitwie o Endor nabył od Jawów mandaloriańską zbroję, po czym stał się samozwańczym szeryfem miasteczka Mos Pelgo, powszechnie znanego jako Freetown.

Przypadek? Być może!

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat The Mandalorian:

Źródło: link.