Dawno już nic wam nie rozdawaliśmy, dlatego więc we współpracy z naszym zaprzyjaźnionym sklepem POP vinyl  przygotowaliśmy dla was nowy konkurs. Do wygrania będą, cóż za niespodzianka, bardzo lubiane przez fanów figurki z serii Funko POP!

Nagrody

Tym razem uczestnicy walczyć będą o dwie figurki.

Po pierwsze będzie to Darth Vader z Łotra 1:

Po drugie Rose z Ostatniego Jedi:

Jak zdobyć nagrody

Tym razem każda z nagród ma oddzielne zadanie konkursowe.

Pierwsze z nich będzie wymagające niczym sam Mroczny Lord, który będzie nagrodą. Otóż musicie stworzyć (dowolna forma graficzna) własny projekt figurki Funko POP! (oczywiście nawiązujący do Gwiezdnych Wojen). Możecie zrobić to od zera, możecie też użyć poniższych szablonów:

Owocami waszej pracy twórczej podzielcie się w komentarzach do posta konkursowego (tutaj >>). Najlepsza praca zostanie nagrodzona figurką Dartha Vadera.

Jeśli natomiast chcielibyście zdobyć figurkę Rose, musicie w pełni poczuć nasze hasło #UwierzwMoc, porzucić wszelkie negatywne emocje i ciągłe narzekanie, a następnie w komentarzu do posta konkursowego (tutaj >>) napisać nam, za co najbardziej cenicie postać Rose Tico. Ale ostrzegamy, wszelkie narzekania czy hejty automatycznie was zdyskwalifikują, bowiem promujemy przekazy pozytywne. #UwierzwMoc

Konkurs trwać będzie do 12 sierpnia, a jego wyniki poznacie 15 sierpnia.

LAUREACI KONKURSU

Figurkę Vadera otrzymuje Tristan Porzuczek za projekt figurki Galena Mareka:

Z kolei figurkę Rose otrzymuje Jacek Paszko za następującą odpowiedź:

„Uwielbiam Rose, za to, że w całości opisuje ją jej imię. Jest troskliwa i miła, przejmuje się losem innych; jej osobowość jest jak kwiat róży, który jest aż zbyt idealny, nie ma żadnej skazy. Ale nie istnieje tylko dla podziwiania, sama cały czas próbuje zmienić świat na lepsze i nie waha się użyć do tego swoich kolców.”

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep POP vinyl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14. roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 30.07.2018 do 12.08.2018 wykonają jedno lub oba zadania konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 15.08.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora, wybierając po jednym najbardziej interesującym zgłoszeniu konkursowym w każdej z dwóch kategorii.
7. Nagrody w konkursie to figurki Funko POP! Darth Vader (Łotr 1) oraz Rose Tico.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – P.P.H.U. Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem udostępnić swój autorski projekt figurki Funko POP! (jeśli walczycie o Vadera) i/lub napisać za co najbardziej cenicie i lubicie postać Rose Tico (jeśli walczycie o Rose). Jedna osoba może (ale nie musi) wysłać zgłoszenie w obu kategoriach.

Laureatów konkursu wyłoni jury, nagradzając najbardziej interesujące wypowiedzi i prace.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adres lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).

 

Poprzednie konkursy

Ciekawi, co jeszcze rozdajemy? Oto kilka poprzednich konkursów: