Festiwal Fantastyki Pyrkon 2017 rusza już w najbliższy piątek. Jak dobrze wiecie, nie zabraknie tam ekipy starwars.pl. Nasze stanowisko znajdziecie w Strefie Fantastycznych Inicjatyw zlokalizowanej w Pawilonie 8 MTP.

Zobaczcie co dla was szykujemy!

Poznaj redakcję serwisu starwars.pl

Spotkajmy się na żywo! Chciałbyś spotkać się z RED-aktorem naczelnym starwars.pl oraz z innymi redaktorami? A może chciałbyś razem z nami współtworzyć najlepsze miejsce dla fanów Gwiezdnych Wojen w polskim internecie? Przyjdź i przekonaj się co trzeba zrobić żeby dołączyć do Eskadry starwars.pl!

Cosplay

W pyrkonowej strefie mocy serwisu starwars.pl nie zabraknie również gwiazd cosplayu – przyjdź, poznaj, zrób sobie zdjęcie!

Gry planszowe i karcianki

Dzięki uprzejmości wydawnictw REBEL oraz Galakta będziemy mogli zaprezentować wam gry planszowe i karcianki ze świata Gwiezdnych Wojen. Dla starszych m.in Star Wars Timeline, X-wing, Armada, Imperial Assault a dla młodszych Dobble Star Wars. Odwiedź nasze stanowisko i zagraj z nami! Jeśli dodatkowo uda Ci się pokonać naszego RED-aktora w grze Star Wars: Przeznaczenie, czekać będzie na Ciebie nagroda!

Podcast i videorelacje z terenu Festiwalu

Przez cały czas trwania Festiwalu będziemy również nagrywać materiały do naszego podcastu (zawsze świeże, zawsze gorące, zawsze ciekawe) oraz podsumowania dnia. Spotkacie też Macieja Szerszenia z naszego kanału YT, który będzie kręcił materiały do kolejnych odcinków Gwiezdnego Tygodnika oraz relacje na żywo do obejrzenia na YT i Facebooku.

Do zobaczenia!

O Festiwalu

 

Festiwal Fantastyki Pyrkon to największy, ogólnopolski konwent miłośników fantastyki, odbywający się corocznie w Poznaniu. Najbliższa edycja zaplanowana została na 28-30.04.2017. Celem konwentu jest integracja fandomu oraz propagowanie fantastyki pośród osób dopiero rozpoczynających z nią swoją przygodę. Pyrkon posiada 14 bloków tematycznych, kilka setek punktów programu oraz bardzo rozbudowany dział z grami (zarówno elektronicznymi, jak i planszowymi). Jest to impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie!

Po więcej informacji na temat festiwalu zapraszamy na:
www.pyrkon.pl
facebook.com/Pyrkon