Serial Rebelianci skończył się już jakiś czas temu, ale my o nim nie zapominamy. Dziś już wybieraliśmy jego dziesięć najlepszych momentów, a teraz chcemy, byście pomogli nam wybrać lubionych bohaterów.

Żeby zachęcić was do zabawy, postanowiliśmy urządzić ją w formie konkursu, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody ufundowane przez sklep PopVinyl.pl oraz wydawnictwo Egmont. Oto one:

Limitowana figurka Funko POP! Chopper

Komiks Star Wars: Legendy – Darth Vader i zaginiony oddział

2x zestaw trzech komiksów (Mroczne Widmo, Nowa Nadzieja, Przebudzenie Mocy)

 

Książeczka Wielka ucieczka BB-8

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, który z bohaterów (lub antybohaterów) serialu Rebelianci jest waszym ulubionym, oraz kto mógłby wcielić się w niego/nią w wersji aktorskiej.
3. Pięć najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy.

Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do 8.04.2018

Laureaci konkursu

Marta Rogowiecka (Funko POP!)
Marek Wasiński (komiks „Darth Vader i zaginiony oddział”)
Hania Ska (zestaw trzech komiksowych adaptacji)
Adam Tarmanowski (zestaw trzech komiksów)
Kamil Drzymała (książeczka „Wielka ucieczka BB-8”)

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep PopVinyl.pl oraz wydawnictwo Egmont.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14. roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 26.03.2018 do 8.04.2018 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 10.04.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora, wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to limitowana figurka Funko POP! Chopper, komiks Star Wars: Legendy – Darth Vader i zaginiony oddział, 2x zestaw trzech komiksów (Mroczne Widmo, Nowa Nadzieja, Przebudzenie Mocy) oraz książeczka Wielka ucieczka BB-8.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – P.P.H.U. Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>);
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, który z bohaterów (lub antybohaterów) serialu Rebelianci jest waszym ulubionym, oraz kto mógłby wcielić się w niego/nią w wersji aktorskiej.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury, nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adres lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).