Po krótkiej przerwie mamy dla Was nowy konkurs, a w nim do wygrania cudowne nagrody od wydawnictwa AMEET.

Niesamowite koncepcje

Zapewne wszyscy doskonale wiecie, ile dla Gwiezdnych Wojen zrobił legendarny artysta Ralph McQuarrie. To własnie jego grafiki koncepcyjne ukształtowały wygląd naszego ukochanego uniwersum. Od tamtych czasów grafiki koncepcyjne dla filmów, seriali czy gier spod znaku Star Wars tworzyło wielu genialnych twórców. Mała (ale jakże wspaniała) ich cząstka zebrana została w przepięknym albumie wydanym w Polsce nakładem wydawnictwa AMEET. Co ważniejsze, ufundowało ono nagrody na nasz konkurs.

Do wygrania są trzy fantastyczne zestawy, na które składają się następujące publikacje:

STAR WARS™ ART: KONCEPTY

STAR WARS™: Kolekcja plakatów

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać dowcip, którego bohaterem będzie młody Han Solo (cenimy oryginalność!).
3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem album+plakaty.

Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do 4.03.2018!

Laureaci konkursu:

Oto lista laureatów (prawdziwa inwazja Tomaszów), których prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagród:

  • Tomasz Mikołajczyk
  • Tomasz Sokoluk
  • Tomasz Kijek

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem AMEET.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14. roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 12.02.2018 do 4.03.2018 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 6.03.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora, wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to trzy zestawy: album Star Wars Art: Koncepty i Star Wars: Kolekcja plakatów.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – P.P.H.U. Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>);
2. W komentarzu pod tymże postem napisać dowcip, którego bohaterem będzie młody Han Solo.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury, nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adres lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).

Przy okazji zapraszamy was też do filmików zdradzających szczegóły obu publikacji stanowiących nasze nagrody:

Źródło: link.