Jeśli w waszej domowej wideotece nie zagościł jeszcze Ostatni Jedi, to mamy dla was dobrą wiadomość, bowiem dwa egzemplarze filmu na DVD są do wygrania w naszym najnowszym konkursie!

Nieostatni Jedi

Film oglądał zapewne już każdy z nas i doskonale wiemy, że koniec końców Luke nie okazał się wcale ostatnim Jedi. Co więcej, można się domyślać, że w Epizodzie IX wrażliwych na moc przedstawicieli jasnej strony może być nawet więcej. Kim oni będę? Jak się będą nazywać i skąd pochodzić? O to pytamy was!

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem przedstawić nam nieostatniego jedi, czyli swój pomysł na nową postać, która pojawi się w Epizodzie IX.
3. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem nagród (film na DVD oraz książeczka).

Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do 13.05.2018! A oto nagrody, o jakie będziecie walczyć:

Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi na DVD x2

Ostatni Jedi na DVD

Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi. Moc łamigłówek x2

Laureaci

  • Adam Szkup
  • Jakub Wójcik

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem Galapagos Sp. z o.o., dystrybutor filmu Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi na DVD i Blu-ray.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14. roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 2.05.2018 do 13.05.2018 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 15.05.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora, wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to dwa zestawy: film Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi na DVD oraz książeczka Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi. Moc łamigłówek.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – P.P.H.U. Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem przedstawić nam nieostatniego jedi, czyli swój pomysł na nową postać, która pojawi się w Epizodzie IX.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury, nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adres lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).