Oczywiście Mark Hamill widział już najnowszy film z cyklu A Star Wars Story, ale za pośrednictwem swojego Twittera dał jasno do zrozumienia, że na Solo pójdzie jeszcze raz.

Mark Hamill ocenia Solo

Tym samym słynny aktor daje nam znać, że film bardzo przypadł mu do gustu. Cieszy to tym bardziej, że odtwórca roli Luke’a Skywalkera nie zawsze publikował pełne zachwytu komentarze na temat kolejnych filmów. Jego początkowe reakcje może nigdy nie były otwarcie krytyczne, ale niekiedy były nad wyraz dyplomatyczne (szczególnie w przypadku Ostatniego Jedi), co część fanów interpretowała jako brak aprobaty aktora.

Na szczęście w tym przypadku nie ma mowy o dwuznacznościach. Markowi Hamillowi Han Solo bardzo się podobał, miejmy zatem nadzieję, że ogromna większość fanów podzieli jego zdanie. Przypomnijmy też, że nie jest on jedynym, na którym film Rona Howarda wywarł bardzo pozytywne wrażenie.

 

Przypomnijmy, że film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Thandie Newton (Val) oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.