Jest już chyba znakiem naszych czasów fakt, że nierzadko najświeższe informacje dotyczące nadchodzących filmów otrzymujemy dzięki analizie zabawek, które im towarzyszą.

Tym razem rzecz dotyczy postaci Enfys Nest…

Enfys Nest przemówiła

Widzieliśmy ją w niemal każdym trailerze i spocie promującym film Han Solo, jednak do tej pory nie mieliśmy okazji usłyszeć tej postaci. Zmieniło się to dzięki zabawkom z serii Force Link. W skrócie chodzi o to, że gdy zbliżymy aktywator Force Link do odpowiedniej figurki, ta zaczyna mówić. Jest tak też w przypadku figurki Enfys Nest, dzięki czemu poznaliśmy kilka z jej dialogów.

Oto one:

„The only law out here is my law” („Tutaj jedynym prawem jest moje prawo”)

„Marauders, bring me their weapons!” („Maruderzy, przynieście mi ich broń!”)

„Marauders, show no mercy!” („Nie okazujcie litości!”)

„Let’s move out, it’s time to bring home some credits.” (Wyruszamy, czas zarobić trochę kredytów.”)

„The war has just begun” („Wojna dopiero się rozpoczęła.”)

„The prize will be mine!” („Nagroda będzie moja!”)

Przy okazji, dzięki portalowi MakingStarWars.net i filmikowi który nagrali, mieliśmy okazję nie tylko poznać, ale i usłyszeć powyższe kwestie. Tym samym rozwiano chyba wszystkie wątpliwości co do płci Enfys Nest, która faktycznie okazała się kobietą.

Przypomnijmy, że film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Thandie Newton (Val) oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.