Do premiery zapowiadającego się coraz lepiej filmu Han Solo pozostało już tylko 40 dni, a z każdym dniem do sieci trafiają nowe informacje, zdjęcia i wycieki, które potęgują nasz apetyt na kolejną część gwiezdnej antologii. Na oficjalnym kanale youtube Gwiezdnych Wojen zadebiutował dzisiaj krótki 46-sekundowy telewizyjny spot „Ekpia” z niepublikowanymi wcześniej scenami, a w tym cameo Warwick’a Davisa i partyjki sabacca z udziałem Hana. Obejrzyjcie spot poniżej!

Ekipa Solo

Partyjka w sabacca

Duet młodego Solo i wcale nie starego Chewbaccy w wykonaniu Alden’a Ehrenreicha oraz Joonas’a Suotamo zapowiada się na wyśmienite połączenie, ale o tym przekonamy się już na premierze samego filmu. Scena podczas partyjki sabacca jest bardzo zabawna i sam Ford nie zagrałby jej lepiej.

Na spocie wypatrzyliśmy ponadto małego zimowego żołnierza, a konkretnie Warwick’a Davisa uzbrojonego w o wiele za dużą dla siebie wyrzutnię pocisków. Kilka nowych scen ze skoku na pociąg zwiastuje prawdziwie westernowy klimat filmu. Sekwencja pościgu za Sokołem przez imperialne myśliwce podczas szalonej burzy sugeruje, że ekipa Rona Howarda planuje zrzucić z piedestału bitew kosmicznych Gwiezdnych Wojen kultowy lot przez pole asteroid z Imperium Kontratakuje.

A co wy myślicie o nowym spocie? Dajcie znać w komentarzach!

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

 

 

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.