Dzięki kolekcjonerskim kartom firmy Topps zobaczyliśmy nowe zdjęcia Val, Becketta oraz, przede wszystkim, Molocha, którego wizerunek do tej pory mieliśmy okazję poznać tylko dzięki zabawkom.

Moloch

Trzeba przyznać, że nowa postać wygląda bardzo ciekawie. Przypomina mi ona pielgrzymów, których widzieliśmy w Łotrze 1 w Jedha City, ale oczywiście nie ma on z nimi nic wspólnego. W rzeczywistości Moloch jest członkiem przestępczej organizacji zwanej White Worms (Białe Robaki).

Val i Beckett

Jak widać zarówno Val, jak i Tobias Beckett są w rynsztunku imperialnym, my jednak dalej nie wiemy, czy to jedynie przebranie, czy też faktycznie para bohaterów, podobnie jak sam Han Solo, mają za sobą karierę w imperialnych siłach zbrojnych. Macie jakieś teorie na ten temat?

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Thandie Newton (Val) oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.