Zbliżający się powrót Rebeliantów na ekrany budzi coraz większe emocje, a kolejne przecieki zdobyte przez portal Jedi-Bibliothek tylko podgrzewają jeszcze atmosferę. Tym razem dostaliśmy od nich tytuły, opisy i daty premiery kolejnych dwóch odcinków.

Epizody 12 i 13

S04E12 
„Wolves and a Door” („Wilki i drzwi”), premiera 10.03.2018
Opis: Ezra i załoga Ducha dowiaduje się, że Imperium ma plany wobec świątyni jedi na Lothal.

S04E13
„A World Between Worlds” („Świat między światami”), premiera 17.03.2018
Opis: Podczas, gdy pozostali rebelianci wiążą imperialne siły przed wejściem do świątyni, Ezra dostaje się do jej wnętrza, gdzie doznaje objawienia.

Wygląda na to, że to, o czym pisaliśmy ostatnio, a mianowicie śmierć Kanana, stanie się faktem. Nie jest to może powiedziane wprost, ale jak inaczej rozumieć fakt, że do świątyni jedi udaje się tylko Ezra.

Data emisji

Ciekawe informacje dostarczył też za pośrednictwem Twittera publicysta Lucasfilm Tracy Cannobbio. Dotyczą one daty emisji nowych odcinków w USA.

Sugeruje on, że doniesienia Jedi-Bibliothek, przynajmniej odnośnie dat premiery, mogą być nieprawdziwe. Co więcej, z jego wypowiedzi można wywnioskować, że nowe odcinki pojawią się szybciej niż przypuszczaliśmy. Z kolei na Reddicie pojawiło się zdjęcie sugerujące, że Rebelianci powrócić mogą już 1 lutego!

Tak czy inaczej, oficjalne informacje na ten temat pojawić mają się w przeciągu tygodnia.

RECENZJE SEZONU 4

A oto, gwoli przypomnienia, recenzje dotychczasowych odcinków 4. sezonu Rebeliantów:

Źródło: link.