Zgodnie z zapowiedziami dostaliśmy dziś nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Ocalały. Jest to tak zwany story trailer, czyli zapowiedź, która zdradza elementy fabuły i główną jej oś.

Zarys fabuły Star Wars Jedi: Ocalały

Oto wspomniany zwiastun:

Pierwsza i najważniejsza wiadomość, to ta, że w grze powróci Merrin! Co więcej, będzie ona mogła towarzyszyć Calowi w walce. Wraca także Greez, choć podobnie jak Cere, ma on nowy image.

Dowiadujemy się też, o co będzie toczyć się tym razem walka. Otóż wygląda na to, że Cal będę próbował odnaleźć miejsce, gdzie Jedi (i wszyscy inni prześladowani przez Imperium), będą mogli żyć bez strachu.

Taki cel Cala i jego drużyny brzmi sensownie, może też potencjalnie wyjaśniać nieobecność Cala podczas Galaktycznej Wojny Domowej.

Star Wars Jedi: Ocalały

Przypomnijmy, że akcja STAR WARS Jedi: Ocalały™ rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach ze STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Cal musi zawsze być krok przed nieustającym pościgiem Imperium, dźwigając brzemię bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Tworzone przez doświadczony zespół studia Respawn Entertainment Jedi: Ocalały przybliży kultowe historie, światy i postacie uniwersum STAR WARS znane z Jedi: Upadły zakon. Zaplanowana pierwotnie na 17 marca premiera, przesunięta została na 28 kwietnia.

Więcej informacji o grze

Jeśli i Wy z niecierpliwością czekacie na grę Star Wars Jedi: Ocalały, z pewnością zainteresują Was także te artykuły:

Źródło: link.