Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od premiery gry Star Wars Jedi: Ocalały (marzec 2023), a my wciąż nie wiemy nic ponad to, co zdradził nam pierwszy (i jak dotąd jedyny) zwiastun oraz krótki opis gry. Sytuacja ta ma niedługo ulec zmianie.

Promocja gry Star Wars Jedi: Ocalały

Znany gamingowy insider, Jeff Grubb, zdradził, że studio EA zacznie „mówić” (a zatem też zapewne intensywniej promować i zdradzać więcej szczegółów) o Ocalałym w w grudniu. Na szczęście nie oznacza to, że gra ma jakiekolwiek problemy, nie ma raczej też niebezpieczeństwa przesunięcia jej premiery. Ponoć tak krótki okres promocji był od początku planowany.

Przy okazji Jeff potwierdził też, że marcowy termin premiery jest wciąż aktualny.

Mamy ogromną nadzieję, że istotnie już w marcu przyszłego roku będziemy mogli ponownie wcielić się w Cala Kestisa, bowiem pierwszą odsłoną jego przygód byliśmy zachwyceni!

Najbardziej oczekiwana gra roku

Jako ciekawostka dodamy, że Star Wars Jedi: Survivor jest jedną z gier nominowanych nagrody Złotego Joysticka w kategorii Najbardziej oczekiwana gra roku. My już zagłosowaliśmy, teraz Wasza kolej >> https://www.gamesradar.com/goldenjoystickawards/

Star Wars Jedi: Ocalały

Akcja STAR WARS Jedi: Ocalały™ rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach ze STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Cal musi zawsze być krok przed nieustającym pościgiem Imperium, dźwigając brzemię bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Tworzone przez doświadczony zespół studia Respawn Entertainment Jedi: Ocalały przybliży kultowe historie, światy i postacie uniwersum STAR WARS znane z Jedi: Upadły zakon.

Więcej informacji o grze

Jeśli i Wy z niecierpliwością czekacie na grę Star Wars Jedi: Ocalały, z pewnością zainteresują Was także te artykuły:

Źródło: link.