Premiera została co prawda nieco przesunięta, jednak portal IGN obiecuje, że w lutym nie zabraknie u nich materiałów z nadchodzącej gry Star Wars Jedi: Ocalały. Na początek dostajemy 9-minutowy gameplay, w którym Cal eksploruje nową planetę, Koboh.

Gameplay Star Wars Jedi: Ocalały

Oto wspomniany filmik:

Dowiadujemy się z niego, że na Koboh Cal trafia na wczesnym etapie gry, kiedy w trakcie wykonywania tajnej misji rozbija się tam Modliszką. Oczywiście „wczesny etap” to pojęcie względne, zwraca uwagę jednak to, że już wtedy Cal ma do dyspozycji kilka trybów walki mieczem świetlnym, a w jego arsenale znajduje się też kilka mocy Jedi.

Poza tym mamy okazję zobaczyć w akcji nowych przeciwnikow naszego bohatera, a tym kilka rodzajów droidów bojowych. Wszytko to prezentuje się naprawdę świetnie i już nie możemy się doczekać, by dołączyć do przygód Cala!

Star Wars Jedi: Ocalały

Przypomnijmy, że akcja STAR WARS Jedi: Ocalały™ rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach ze STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Cal musi zawsze być krok przed nieustającym pościgiem Imperium, dźwigając brzemię bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Tworzone przez doświadczony zespół studia Respawn Entertainment Jedi: Ocalały przybliży kultowe historie, światy i postacie uniwersum STAR WARS znane z Jedi: Upadły zakon. Zaplanowana pierwotnie na 17 marca premiera, przesunięta została na 28 kwietnia.

Więcej informacji o grze

Jeśli i Wy z niecierpliwością czekacie na grę Star Wars Jedi: Ocalały, z pewnością zainteresują Was także te artykuły:

Źródło: link.