Wszyscy już żyjemy premierą trzeciego sezonu Mandalorianina, która już za 4 dni, ale w ostatnich dniach sporo mówiło się też o czwartej odsłonie przygód Dina Djarina.

Czwarty sezon The Mandalorian i inne seriale

W jednym z wywiadów promujących sezon trzeci, jego twórca, Jon Favreau zdradził kilka ciekawych informacji. Jednak nie dotyczyły one tylko i wyłącznie Madalorianina. Dowiedzieliśmy się na przykład, że zarówno Ahsoka, jak i Skeleton Crew są w fazie postprodukcji i rozgrywają się tym samym czasie, co Mando. W związku z tym możemy spodziewać się przynajmniej kilku gościnnych występów, tym niemniej oba seriale stanowić będą samodzielną całość.

A wracając do The Mandalorian, wiemy, że scenariusz jest gotowy, a Doug Chiang tworzy grafiki koncepcyjne do kolejnego sezonu. Z kolei z mniej oficjalnych, aczkolwiek pochodzących z wiarygodnego źródła (MakingStarWars.net) informacji, dowiadujemy się, że zdjęcia do czwartego sezonu rozpocząć mają się w październiku. Zobaczyć mamy w nim nową zbroją Moffa Gideona, powiązany z nim nowy rodzaj szturmowców, a Din ma mieć nowy plecak odrzutowy.

Te same źródła donoszą, że na etapie preprodukcji znajdować się może drugi sezon Księgi Boby Fetta, gdyż trwały prace z wykorzystaniem pulpitu Slave’a 1 oraz zbroi Boby Fetta, aczkolwiek może to być też część czwartego sezonu Mando. Jedno jest niemal pewne, tak czy inaczej Boba Fett powróci.

By zakończyć temat czwartego sezonu warto też wspomnieć, iż w rozmowie z GamesRadar zapytany o plany na zakończenie historii Dina Djarina, Jov Favreau powiedział, że na ten moment takowych nie na i ma nadzieję, że jeszcze przez dłuższy czas będzie mógł opowiadać historie stworzonych przez siebie bohaterów. Możemy więc być praktycznie pewni, że czwarty sezon The Mandalorian nie będzie ostatnim.

Trzeci sezon The Mandalorian

A wracając jeszcze do sezonu trzeciego, to dowiedzieliśmy się, że pomiędzy wydarzeniami z Księgi Boby Fetta a trzecim sezonem Mando minęło nieco czasu, że kolejne odcinki (jest ich 8) pojawiać będą się pojedynczo i co tydzień, a także, choć ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona, że pierwszy odcinek na trwać tylko 35 minut i 16 sekund.

Więcej i trzecim sezonie Mandalorianina

Przypomnijmy, że trzeci sezon przygód Dina Djarina i Grogu zadebiutuje na platformie Disney+ 1 marca. A oto inne wiadomości go dotyczące:

Źródło: link, link.