Sezon 2,5 (czyt. trzy ostatnie odcinki Księgi Boby Fetta) Mandalorianina przyniósł nam kilka naprawdę niezwykłych momentów, ale zapowiada się, że i w sezonie 3 czeka nas kilka niespodzianek. O niespodziewanym powrocie, powołując się na swoje (z reguły bardzo wiarygodne) źródła donosi portal MakingStarWars.net.

Na tym etapie należy ostrzec przed spoilerami…

Powrót IG-11?

Mowa tutaj o pamiętanym z 1. sezonu droidzie-zabójcy IG-11. Jednak nawet nie to jest jeszcze najciekawsze. Otóż ma on stanowić niejako egzoszkielet, w którym poruszać się będzie zielony malec. Padały tutaj porwania do zbroi Hulkbustera, z której korzystał Bruce Banner w filmie Avengers: Wojna bez granic, także dlaczego, że podobniej jak Jarvis w zbroi Iron Mana, także IG ma mieć możliwość komunikowania się ze swoim podopiecznym i dostarczać mu informacji (na przykład na temat prawdopodobieństwa sukcesu). Ale to nie wszystko. Otóż „zbroja” ta ma być ponoć wzmocniona Beskarem.

A jak wszystko to miałoby być w ogóle możliwe, skoro w końcówce 1. sezonu IG-11 poświęcił się, by uratować naszych bohaterów? Przecieki MakingStarWars.net nie sięgały tak daleko, ale według przypuszczeń redaktora, zawdzięczać możemy to „niezawodnym” Jawom, aczkolwiek może być też tak, że do stworzenia „egzoszkieletu” mógł posłużyć inny droid linii IG. Aczkolwiek jedno jest pewne (a przynajmniej na tyle pewne, na ile takie przecieki mogą być), głosu droidowi znów udzielić ma Taika Waititi.

Ale to nie koniec interesujących przecieków…

Pretorianie i czerwoni szturmowcy

Według innych przecieków w 3. sezonie Din Djarin ma walczyć… z Pretorianami (mają mieć oni nawet takie same uzbrojenie, jak w Ostatnim Jedi) oraz szturmowcami w czerwonych pancerzach, których hełmy stylizowane mają być na hełmy Mandalorian.

Potwierdzenie tej plotki może być zdjęcie, które już od kilku dni krążyło po sieci.

Tym niemniej, na tym etapie brak oczywiście oficjalnego potwierdzenia, którejkolwiek z powyższych rewelacji.

Więcej o 3. sezonie

A oto inne doniesienia na temat nadchodzącego sezonu Mandalorianina:

Źródło: link.