Pedro Pascal zbiera ostatnio bardzo pochlebne opinie za rolę Joela w ekranizacji gry The Last of Us. O swoim nowym serialu opowiadał między innymi podczas wizyty w programie Jimmiego Fallona, ale nie mogło się też obyć bez tematu Mandalorianina.

Epickie bitwy w trzecim sezonie Mandalorianina

Oczywiście aktor wcielający się w Dina Djarina nie mógł właściwie nic zdradzić, ale powiedział, że w trzecim sezonie czeka nas epicka bitwa z udziałem wielu Mandalorian, może nawet więcej, niż jedna.

„Mogę zdradzić, że pojawi się wielu Mandalorian. Będzie ich naprawdę dużo. Będzie też epicka bitwa, może nawet więcej niż jedna.” – Pedro Pascal

Powiedział też kilka słów o Grogu, który ma być jakoby zarówno uczniem, jak i nauczycielem, tym który jest chroniony, ale też tym, który ochrania. A co to oznacza? Odpowiedzi poznawać zaczniemy na szczęście już niebawem, bowiem premiera nowego sezonu na platformie Disney+ już 1 marca.

Więcej o trzecim sezonie Mandalorianina

Przypomnijmy, że trzeci sezon przygód Dina Djarina i Grogu zadebiutuje na platformie Disney+ pierwszego marca. A oto inne wiadomości go dotyczące:

Źródło: link.