Za sprawą przedwcześnie ujawnionego nagrania z panelu Q&A dotyczącego finału Rebeliantów, dowiedzieliśmy się nieco więcej o zakończeniu serialu i poznaliśmy kilka ważnych i kluczowych scen. Niestety nagranie tak szybko jak trafiło do sieci, równie sprawnie zniknęło, dlatego przedstawiamy Wam jedynie wypunktowane elementy, które udało się spisać jednemu z użytkowników Reddita.

  • Palpatine kusi Ezrę, ukazując mu się pod postacią Dartha Sidiousa sprzed Zemsty Sithów (bez oszpeconej twarzy). Ezra prawie ulega, ale ostatecznie postanawia zrobić coś bezinteresownego i znika z Purrgilami (latającymi wielorybami z sezonu 2).
  • Sabine i Ahsoka wyruszają w celu odnalezienia Ezry.
  • Końcowa scena to przeskok w czasie poza wydarzenia z klasycznej trylogii. Okazuje się, że Kanan i Hera mają dziecko.

Dlaczego Palpatine postanowił ukazać się w innej formie? Może Imperator użył projekcji Mocy, podczas której bez problemu mógł zmienić swój wygląd podobnie jak Luke Skywalker w Ostatnim Jedi?

Jak potoczą się dalsze losy dziecka Hery i Kanana? Czyżby było jednym z wrażliwych na Moc dzieci, które kilka lat później Luke wziął pod swoją opiekę i uczył na nowe pokolenie Jedi?

Na część z tych pytań prawdopodobnie poznamy odpowiedzi już w najbliższy wtorek, kolejne mogłyby być świetnym materiałem na nowy serial – duchowego następcę Rebeliantów – który toczyłby się po wydarzeniach z Powrotu Jedi.

Jedno jest pewne. Za kilka dni czeka nas niesamowite widowisko i zwieńczenie budowanej od 2014 roku historii. Nie możemy się już doczekać!

 

Źródło: link.