Pamiętacie niedawne przecieki na temat fabuły i bohaterów serialu The Acolyte? Dziś przybliżamy Wam ich ciąg dalszy. Podobnie jak poprzednio, nie sposób zgadnąć, czy przecieki te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, tym niemniej na wszelki wypadek ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

Fabuły The Acolyte ciąg dalszy

Przy pierwszej partii spoilerów powiedziane zostało, że Paul jest Sithem, jednak zdecydowanie na takowego nie wygląda. Jest on bardzo bogatym handlarzem bronią, który dobija targu z mieszkańcami wioski Aury i zaopatruje ich w broń, by mogli bronić się przed atakującymi ich obcymi.

Nie zmienia to jednak faktu, że podczas ataku ginie Theo (dziadek czy też mentor Aury), co powoduje o dziewczyny taką wściekłość, że jej Moc zostaje spotęgowana i rusza ona za obcymi z mordem w oczach. W między czasie do wioski dotarli Jedi, jednak zostali oni schwytani przez Paula, który zmusza Aurę, by zabiła ona Jedi i zabrała ich miecze świetlne.

Jedną z tych Jedi jest postać o pseudonimie Melody. Początkowa poznajemy ją jako Padawankę, która zaprzyjaźnia się z siostrą Aury, gdy ta zostaje zabrana przez Jedi, by rozpocząć szkolenie. W drugim odcinku jest ona już pełnoprawną rycerką Jedi i jedną z ofiar Paula i Aury.

Trzeba przyznać, że powyższe i wcześniejsze przecieki, nawet jeśli okażą się, mówiąc kolokwialnie, ściemą, to trzeba przyznać, że fabularnie trzymają się kupy i brzmią całkiem ciekawie.

The Acolyte

Przypomnijmy, że The Acolyte to serial tworzony przez Leslye Headland (Russian Doll), który rozgrywać będzie się w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki, a który sami twórcy określają mianem mrocznego thrillera. Zdjęcia do serialu ruszyć mają w październiku tego roku i potrwać do maja roku przyszłego. Data premiery serialu nie jest na ten moment znana. Wiemy już też, że w obsadzie w jednej z głównych ról (Aury??) zobaczymy Amandlę Stenberg.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat The Acolyte:

Źródło: link.