Pierwszy sezon Andora się zakończył, zdjęcia do kolejnego się rozpoczęły, a my dostaliśmy o nim pierwsze informacje od samego Tonego Gilroya.

Przeskok czasowy

Być może najważniejszą informacją, jaką zdradził twórca Andora w rozmowie z portalem Collider była ta, że akcja drugiego sezonu rozpocznie się około rok po wydarzeniach finału pierwszego sezonu. Co wydarzy się w ciągu tego roku i jak zmienią się bohaterowie serialu? Tego nie wiemy, ale rozmawialiśmy na ten temat podczas naszego Live’a, który przeprowadziliśmy w czwartek (24.11) na naszym Facebooku oraz YouTubie. Jeśli nie oglądaliście go na żywo, to zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Syril i K-2SO

Z innych ciekawych informacji Tony Gilroy potwierdził, że w drugim sezonie pojawi się K-2SO i stwierdził, że jego wprowadzenie do serialu, to jedno z jego najważniejszych/najtrudniejszych zadań w drugim sezonie.

Podzielił się też informacją, że Kyle Soller, czyli serialowy Syril Karn był pierwszym, który wrócił na plan i zaczął zdjęcia do drugiego sezonu. Czy oznacza to, że w nadchodzących odcinkach będzie miał on większą rolę? Niekoniecznie, ale nie mielibyśmy nic przeciwko temu.

Więcej informacji o drugim sezonie

Źródło: link.