Pojawienie się Wielkiego Admirała Thrawna w wersji aktorskiej jest już praktycznie przesądzone, jednak wciąż nie wiemy, kto wcieli się w rolę jakże lubianego złoczyńcy. Jednym z częściej powtarzających się fanowskich castingów jest Benedict Cumberbatch. Wybór o tyle uzasadniony, że brytyjski aktor wcielał się już w postaci, które po wieloma względami do słynnego Chissa są podobne (Sherlock Holmes w serialu Sherlock oraz Khan w filmie W ciemność. Star Trek).

W niedawnej rozmowie z dziennikarzem serwisu Colider, Benedict Cumberbatch zapytany został wprost, czy widziałby się w roli Thrawna.

Benedict Cumberbatch jako Thrawn?

Okazało się, że słynny aktor nie tylko nie ma pojęcia, kim jest Thrawn, ale także serial The Mandalorian był mu obcy. Kiedy jednak postać Wielkiego Admirała została mu nieco przybliżona, dojść jednoznacznie wyraził się on na temat występu w tej roli.

Aktor stwierdził, że czas spędzany z własnymi dziećmi jest dla niego zbyt cenny, by poświęcać go dla roli, która dzień w dzień wymagałaby wielogodzinnej charakteryzacji.

A zatem jeśli nie Benedict Cumberbatch, to kto według Was powinien wcielić się w rolę Chissa?

Więcej o aktorskim Thrawnie

Przypomnijmy, że temat obsadzenia roli Thrawna pojawia się nie pierwszy raz:

Źródło: link.