Rynek komiksowy powoli wraca do normy, czego najlepszym przykładem jest fakt, że zapowiedziane komiksy Star Wars na październik 2020 to aż cztery zeszyty czterech różnych serii.

7 października

Star Wars #7

Okładka komiksu Star Wars #7

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki:
Ramon Rosanas
Okładka:
Carlo Pagulayan
Oficjalny opis:
 Darth Vader powierzył zadanie odnalezienie rozproszonej, rebelianckiej floty komandor Ellianie Zahrze. Dowodząc z mostka swego okrętu flagowego, Woli Tarkina, Zahra miażdży każde ognisko oporu, a jej prawdziwym celem jest zniszczenie Lei Organy. Ale dlaczego była protegowana Wielkiego Moffa Tarkina darzy Księżniczkę Alderaana taką nienawiścią? Tutaj poznamy odpowiedź.

14 października

Darth Vader #6

Okładka komiksu Darth Vader #6

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffaele Ienco
Okładka: Inhyuk Lee
Oficjalny opis: Darth Vader nie zdołał przeciągnąć swego syna, Luke’a Skywalkera na ciemną stronę Mocy. Nie… To Luke okazał się zbyt słaby, by dołączyć do ojca i obalić Imperatora Palpatine’a. Vader szukał zemsty na tych, którzy przez te wszystkie lata ukrywali przed nim Luke’a i niemal zdradził swego Mistrza. Nie uszło to uwagi Palpatina i nadszedł czas na kolejną lekcję Vadera.

21 października

Bounty Hunters #6

Okładka komiksu Bounty Hunters #6

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Lee Bermejo
Oficjalny opis: Będą w posiadaniu cennego ładunku i nagrody za własną głowę, Valance musi udać się do jedynej osoby w galaktyce, której może zaufać. Ale Klan Nieugiętych wysłał za nim dwóję śmiertelnie groźnych łowców nagród, a kiedy 4-LOM i Zuckuss łączą siły, nikt w galaktyce nie zdoła im umknąć.

28 października

Doctor Aphra #5

Okładka komiksu Doctor Aphra #5

Scenariusz: Alyssa Wong
Rysunki: Marika Cresta
Okładka: Valentina Remenar
Oficjalny opis: Ronen Tagge jest w posiadaniu legendarnych Pierścieni z Vaale. Czy zniszczy on bezcenne artefakty, czy też ulegnie ich pokusie. A jeśli faktycznie dają one potęgę mogącą równać się z mocą Imperatora, jakie szanse ma Ahpra i jej załoga?

Tak właśnie prezentują się komiksy Star Wars na październik 2020, a przynajmniej ich zapowiedzi. Bardzo cieszy nas, że przynajmniej w tej części odległej galaktyki, sytuacja zaczyna już wracać do normy.

Źródło: link.