Przez długie lata Hayden Christensen i wykreowana przez niego wersja Anakina Skywalkera, nie mogli,delikatnie mówiąc, liczyć na znanie zbyt wielu fanów. Jednak wraz z nadejściem nowej trylogii miłośnicy Gwiezdnych Wojen znaleźli sobie nowe obiekty hejtu. To, w połączeniu z nostalgią, którą nagle zaczęły budzić prequele sprawiło, że na Haydena Christensena fani zaczęli patrzyć nieco przychylniej.

Jeśli i wy się do nich zaliczacie, zapewne ucieszy was informacja, do jakiej dotarł portal LRM. Aczkolwiek w tym miejscu zaznaczyć należy, iż portal ten nie jest znany z doniesień na temat Gwiezdnych Wojen. Tym niemniej wydaj się być to źródło stosunkowo poważne. Co więcej w tym przypadku wydają się oni być pewni swego.

Powrót Haydena Christensena do Gwiezdnych Wojen

Według ich źródeł w serialu o Obi-Wanie szykuje się długo wyczekiwany powrót Haydena Christensena. Co więcej, kanadyjski aktor ma jakoby być członkiem stałej obsady, a zatem jego rola byłaby całkiem spora.

Nie wiadomo jednak, czy zobaczylibyśmy go w roli Anakina (wtedy w grę wchodzą przede wszystkim sceny retrospekcji czy wizji), czy też jego mrocznego alter ego.

Znacznie bardziej prawdopodobne wydaje się jednak to pierwsze, szczególnie biorąc pod uwagę iż słynną czarną zbroję przywdziewał ostatnio Spencer Wilding, więc całkiem prawdopodobne, że to właśnie ponownie wcielił by się w Dartha Vadera, jeśli ten miałby się pojawić.

A wracając do Haydena Christensena, to jego angaż miał być ponoć ogłoszony podczas Star Wars Celebration, jednak pandemia pokrzyżowała te plany, jako że impreza została przesunięta.

Podobałby wam się taki powrót?

Więcej o nadchodzącym serialu

A oto inne wieści o serialowym Obi-Wanie:

Źródło: link.