Taika Waititi reżyserując finałowy odcinek 1. sezonu The Mandalorian najwyraźniej przetarł szlaki dla innych, bardzo głośnych, hollywoodzkich nazwisk. Jeśli wierzyć doniesieniom Bespin Bulletin (źródło całkiem wiarygodne), w sezonie drugim na reżyserskim stołku możemy zobaczyć inne, znane postaci.

James Mangold i Robert Rodriguez w The Mandalorian

Mowa tutaj o Jamesie Mangoldzie oraz Robercie Rodriguezie.

Pierwszy to prawdziwa, reżyserska ekstraklasa. Dzięki niemu dostaliśmy wybitnego Logana, a najnowszym jego filmem jest bardzo udany Le Mans ’66 (znany pierwotnie jako Ford v Ferrari)

Ten drugi wziął Hollywood szturmem i zapoczątkował gwiazdorską karierę Antonio Bandrasa filmem Desperado. W jego reżyserskim portfolio znajdują się również takie tytuły, jak obie części Sin City, cykl o Maczecie, a ostatnio Alita: Battle Angel.

Jak wiec widać, style obu panów mocno się od siebie różnią, trzeba jednak przyznać, że każdy z nich mógłby świetnie sprawdzić się w opowieści o już nie tak samotnym, mandaloriańskim łowcy naród. Trzeba jednak dodać, że źródła Bespin Bulletin nie były pewne, czy James Mangold i Robert Rodriguez reżyserować mają całe odcinki, czy też jedynie pewne sekwencje.

Tym niemniej udział tak znanych i utalentowanych reżyserów wyjść może serialowi tylko na plus, dlatego też mocno trzymamy kciuki, by doniesienia okazały się prawdziwe.

WIĘCEJ O 2. SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzącym sezonie:

Źródło: link.