Już jutro (o godzinie 18.30 polskiego czasu) rozpocznie się transmisja z EA PLAY, czyli prezentacji najnowszych gier tworzonych przez Electronic Arts. Nas interesuje ona oczywiście dlatego, że zaprezentowany zostanie także po raz pierwszy gameplay z gry Jedi: Fallen Order.

Okladka gry Jedi Fallen Order

Na tę okoliczność pojawił się nowy plakat zapowiadający grę.

Dodatkowo, na oficjalnej stronie starwars.com pojawił się szczegółowy opis plakaty i tego, co i kogo na nim widzimy.

Oczywiście na pierwszym planie pojawił się nasz główny bohater – Cal Kestis, jeden niewielu padawanów, któremu udało się przeżyć Rozkaz 66. Najwyraźniej jest on gotowy do walki, jednak rękojeść jego miecza świetlnego wydaje się być uszkodzona. Zza jego pleców nieśmiało wygląda droid BD-1 (nazwa zastanawiająco podobna do BT-1, choć wątpię, żeby z morderczym droidem widywanym w towarzystwie Doctor Aphry miał on coś wspólnego).

Cały drugi plan podzielony został, w sposób doskonale nam już znany, na jasną i ciemną stronę.

Na tej ostatniej widzimy Drugą Siostrę z typowym dla inkwizytorów podwójnym mieczem świetlnym. Towarzyszą jej „czyściciele”, czyli purge troopers, którzy po raz pierwszy pojawili się w mobilnej grze Star Wars: Uprising. Poniżej widzimy mniejsze z maszyn kroczących, czyli po prostu AT-ST. W tle natomiast widzimy dwie, nieznane jak dotąd planety oraz kilka myśliwców TIE przelatujących nad tajemniczym cmentarzyskiem statków.

Po jasnej stronie widzimy natomiast postać trzymającą holokron Jedi, czyli mentorkę Cala – Cere. Zabawnie wyglądający obcy poniżej ma na imię Greez. Tutaj także mamy kilka myśliwców TIE, które tym razem ścigają nieznany statek (należący zapewne do któreś z zaprezentowanych bohaterów). Pojawienie się imperialnych maszyn kroczących po tej stronie plakatu może trochę zaskakiwać, ale tylko do momentu, w którym zobaczymy, że ktoś zakrada się do kabiny jednej z nich. W tle widać jeszcze tajemnicze symbole znane z innych materiałów graficznych, które będą mieć zapewne niemałe znaczenie dla fabuły gry.

Okładka delux

Jako bonus zobaczyliśmy także okładkę wersji delux gry, które wygląda jeszcze lepiej, choć nie pokazuje aż tyle.

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER

Przypomnijmy, ze premiera gr nastąpi 15 listopada, a jeśli interesuje Was temat Jedi: Fallen Order, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

 

 

 

Źródło: link.