Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na maj oraz czerwiec, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na lipiec 2019 to następne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, rozpoczęcie Wieku Ruchu Oporu, kontynuacje mini serii TIE Fighter oraz Galaxy’s Edge, a także nowy Vader!

3 lipca

Star Wars: Age of Resistance – Finn #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Finn #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Roman Rosanas

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Zanim został bohaterem Ruchu Oporu, Finn miał zupełnie inne powołanie. Był… dozorcą. Ale jak mogło doprowadzić go to do kwestionowania wszystkiego, co reprezentuje Najwyższy Porządek? I jak dużo może zobaczyć ktoś zmywający podłogi i pozbywający się szkodników? Najwyraźniej całkiem dużo.

Target: Vader #1

Okładka komiksu Target: Vader #1

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Mark Laming

Okładka: Nic Klein

Oficjalny opis: Darth Vader poluje na tajemniczą organizację przestępczą, ale nie zdaje sobie sprawy, że owa organizacja wynajęła najbardziej zabójczych łowców nagród, by zapolowali na niego. Dowodzeni przez byłego imperialnego oficera Beilerta Valance’a zrobią wszystko, by upolować największą zwierzynę swego życia.

10 lipca

Star Wars #68

Okładka komiksu Star Wars #68

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Phil Noto

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: „Darth Vader, ogarnięty obsesją odszukania młodego Skywalkera, posłał tysiące sond w odległe zakątki wszechświata…”. Zgadza się, to napisy początkowe Imperium Kontratakuje. A teraz dowiemy się, co było tuż przed nimi. Luke i jego przyjaciele realizują desperacki, trzystopniowy plan, by utrzymać lokalizację nowej rebelianckiej bazy w tajemnicy.

Star Wars: Age of Resistance – Captain Phasma #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Captain Phasma #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Roman Rosanas

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Szturmowcy nie mają imion. Dla Najwyższego Porządku są tylko narzędziami. Ale Phasma ma imię, a jeden młody żołnierz chce tego, co ona. Żołnierz ten ma również ambicję, a ta sprawi, że znajdzie się on na kursie kolizyjnym z kapitan Phasmą.

17 lipca

Doctor Aphra #34

Okładka komiksu Doctor Aphra #34

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki:Wilton Santos & Caspar Wijngaard

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Ukrywając się na planecie, na której się wychowała, Doktor Aphra nie jest w stanie uniknąć wspomnień. A te roją się od min emocjonalnej szczerości i rodzinnych dysfunkcji. Będą też łowcy nagród. Bardzo dużo łowców nagród.

TIE Fighter #4 (z 5)

Okładka komiksu TIE Fighter #4

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Rogê Antônio & Ig Guara

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: Zdrada jednego ze swoich. Czy Eskadra jest gotowa do akcji po tak wielu stratach? I kim są ci nowi, którzy myślą, że są wystarczająco dobrzy, by dołączyć do eskadry?

24 lipca

Star Wars #69

Okładka komiksu Star Wars #69

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Phil Noto

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Nasi bohaterowie używają kolejnych sztuczek, by zwieść imperialnych prześladowców. Ale wszystko bierze w łeb. Chewie i Threepio stają przed moralnymi dylematami i śmiertelnym niebezpieczeństwem. Czy Moc będzie z Lukiem podczas barowej bójki? I kim jest Dar Champion i jaki jest jego związek z przeszłością Lei?

31 lipca

Star Wars: Age of Resistance Special #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance Special #1

Scenariusz: G. Willow Wilson, Tom Taylor & Chris Eliopoulos

Rysunki: Elsa Charretier i inni

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Numer specjalny opowiadający krótkie historie trójki bohaterów nowej trylogii: wiceadmirał Amilyn Holdo, Maz Kanaty oraz BB-8.

Galaxy’s Edge #4 (z 5)

Okładka komiksu Galaxy’s Edge #4

Scenariusz: Ethan Sacks

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: Kendoh i jej ekipie kończy się czas, bo elitarni szturmowcy z oddziału Czerwona Furia się zbliżają. Ale co ich tajemniczy skok ma wspólnego z misją doktor Aphry 30 lat wcześniej? Tylko Dok-Ondar zna ten sekret.

Jak zatem widzicie, lipiec zapowiada się naprawdę dobrze i zdecydowanie jest na co czekać.

Źródło: link.