Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na kwiecień oraz maj, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na czerwiec 2019 to następne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, kontynuacja Wieku Rebelii, a także sensacyjna niespodzianka!!!

5 czerwca

Star Wars: Age of Rebellion – Luke Skywalker #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Rebellion – Luke Skywalker #1

Scenariusz: Greg Pak

Rysunki: Chris Sprouse

Okładka: Terry Dodson i Rachel Dodson

Oficjalny opis: Pierwsze kuszenie Luke’a Skywalkera! Po tym, gdy dowiedział się kto jest jego ojcem, Luke kontynuuje swoje szkolenie przygotowując się do nieuniknionej konfrontacji, przekonany, ze nigdy nie pójdzie w ślady swego ojca. Jednak kiedy błędy jednego z rebelianckich generałów prowadzą doprowadzają do katastrofy, Luke musi przejąć dowodzenie, a Ciemna Strona kusi go jak nigdy wcześniej.

12 czerwca

Star Wars: Age of Rebellion – Darth Vader #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Rebellion – Darth Vader #1

Scenariusz: Greg Pak

Rysunki: Marc Laming

Okładka: Terry Dodson i Rachel Dodson

Oficjalny opis: Darth Vader może być powszechnie uważany za najbardziej przerażającego człowieka w galaktyce, ale dla imperialnych wielkich moffów jest on tylko uczniem Imperatora, który w hierarchii znajduje się pod nimi. Ale jak wielka furia pojawi się w sercu prawdziwego Sitha, kiedy zwykły moff ośmieli się wydawać mu polecenia? I ile potrwa, zanim doświadczy on prawdziwej potęgi Vadera?

Doctor Aphra #33

Okładka komiksu Doctor Aphra #33

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Wilton Santos

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Lepkie palce doktor Aphry sprawiły, że jest ona zdana na łaskę Sojuszu rebeliantów. Ale jej sytuacja stanie się jeszcze bardziej zawiła, bo jeśli jest coś, o czym wie każdy poszukiwacz skarbów w galaktyce, to to, że byli i byłe tylko wszystko komplikują.

Vader – Dark Visions #5 (z 5)

Okładka komiksu Vader – Dark Visions #5

Scenariusz: Dennis „Hopeless” Halum

Rysunki: Geraldo Borges

Okładka: Greg Smallwood

Oficjalny opis: Zaściankowa, pokryta dżunglą planeta, która roi się od trujących roślin. Poszukiwania urządzenia, które jest w stanie wytropić rebeliantów. A do tego psychodeliczny, wywołany lokalną florą koszmar z Vaderem w roli głównej.

19 czerwca

Star Wars #67

Okładka komiksu Star Wars #67

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Angel Unzueta

Okładka: Gerald Parel

Oficjalny opis: Los całej planety leży w rękach rebeliantów. Czy każdemu uda się ujść z życiem? Oto klimatyczne zwieńczenie pracy Kierona Gillena nad serią Star Wars.

TIE Fighter #3 (z 5)

Okładka komiksu TIE Fighter #3

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Rogê Antônio

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: Rebelianccy zdrajcy wreszcie się ujawnili, ale czy bohaterowie Imperium zdołają uratować misję? A jeśli nawet, to ile będzie ich to kosztować?

26 czerwca

Galaxy’s Edge #3 (z 5)

Okładka komiksu Galaxy’s Edge #3

Scenariusz: Ethan Sacks

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: W czasach Imperium Dok-Ondar zebrał niezwykłą ekipę, by wykradła cenny relikt z okupowanego Świętego Miasta na planecie Jedha. teraz, kiedy stacja Czarna Iglica roi się od szturmowców Najwyższego porządku, przeszłość może upomnieć się o swoje.

HK-47 #1 (z 6)

Okładka komiksu HK-47 #1

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki:Leonard Kirk

Okładka: Sean Seal

Oficjalny opis: Legendarny droid-zabójca powraca… ponownie? Sugestie, że się to stanie pojawiały się już wcześniej, ale teraz wszystko stało się jasne, a odległa galaktyka już nigdy nie będzie taka sama! Kieron Gillen (bardzo szybko) także powraca, i bierze pod swe skrzydła kolejnego zabójczego droida. Przypadek?

BOOM! I ta ostatnia zapowiedź sprawia, że wszystkie wcześniej mogłyby nie istnieć! Tym niemniej na wszystkie komiksy, szczególnie konkluzję historii o Shu-Torun oraz kontynuację mini serii TIE Fighter, czekamy z niecierpliwością.

Źródło: link.