Być może te informacje i materiały miały ujrzeć światło dzienne dopiero podczas panelu na Celebration, ale narzekać nie zamierzamy, że stało się to już dziś. Znamy datę premiery pierwszego serialu aktorskiego w świecie Gwiezdnych Wojen, a także zobaczyliśmy oficjalne logo.

Logo The Mandalorian

Logo The Mandalorian, skądinąd bardzo fajne, stanowi też zdecydowane odejście od dotychczasowej stylistyki proponowanej przez Lucasfilm. Nie zawiera też ono nigdzie przedrostka „Star Wars”. Może to oznaczać, że serial będzie starał się dotrzeć do widowni znacznie szerszej, niż tylko fani Gwiezdnych Wojen.

A jak wam podoba się logo?

Data premiery The Mandalorian

Poznaliśmy też datę premiery platformy Disney+, która będzie też datą premiery serialu. Nastąpi to już (a dla co bardziej niecierpliwych „dopiero”) 12 listopada bieżącego roku. Tym samym The Mandalorian uprzyjemni nam czekanie na Epizod IX, którego tytuł brzmi… No dobrze, w tym temacie też pojawiły się całkiem prawdopodobne przecieki, ale nie będziemy ich przytaczać, bo na tym etapie lepiej poczekać na dzisiejszy panel (start o 18.30 czasu polskiego).

Kiedy Wojny Klonów?

Przy okazji pojawiła się też przybliżony czas premiery 7. sezonu Wojen Klonów. Niestety ten serial pojawi się nieco później, niż początkowo przypuszczaliśmy. Teraz mówi się, że zadebiutuje on w przeciągu roku od startu platformy Disney+. Aczkolwiek raczej na brak wrażeń w tym czasie narzekać na pewno nie będziemy, więc aż tak z tego powodu nie rozpaczamy.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa. Z kolei w obsadzie zobaczymy między innymi Pedro Pascala, Ginę Carano, Nicka Nolte, Carl Weathers, Werner Herzog, Emilly Swallows i inni.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.