Premiera pierwszego odcinka najnowszego serialu The Bad Batch to nie jedyna nowość, która czeka nas 4 maja na platformie Disney+. Okazuje się, że tego samego dnia trafią jeszcze trzy inne, nieco luźniejsze gwiezdnowojenne produkcje. Na platformie pojawi się odcinek specjalny Simpsonów oraz dwie serie będące wirtualnymi spacerami po lokacjach i statkach Gwiezdnych wojen. Poniżej przedstawiamy zapowiedzi wszystkich z nich:

Star Wars: The Bad Batch / Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja

Elitarny Oddział Klonów 99, znany również jako Parszywa Zgraja , próbuje odnaleźć się w galaktyce po wojnach klonów.

Maggie Simpson in ‘The Force Awakens From Its Nap’

W odległym przedszkolu… ale wciąż w Springfield, Maggie wyrusza na epicką wyprawę w poszukiwaniu skradzionego smoczka. Przygoda stawia ją twarzą w twarz z młodymi Padawanami, lordami Sithów, znanymi droidami, rebelianckimi ścierwami, a ostatecznie bierze udział w bitwie przeciwko Ciemnej Stronie.

Star Wars: Biomes

Wybierz się na wirtualne wakacje do najbardziej znanych i ukochanych miejsc z gwiezdnowojennych filmów i seriali, takich jak Hoth, Tatooine i Sorgan. Ta urocza seria zabierze Cię na wycieczkę po odległej galaktyce.

Star Wars: Vehicle Flythroughs

Zbliż się i poznaj od środka dwa najbardziej znanye i ukochane statki z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ta niezwykła seria poprowadzi widzów przez niezapomniane wnętrza Sokoła Millennium i imperialnego gwiezdnego niszczyciela.

Część z produkcji jest już dostępna w krajach, w których rozpoczął się już 4 maja (Australia i Nowa Zelandia).

Czekacie tylko na Parszywą zgraję, czy może skusicie się na seans pozostałych tytułów?

Źródło: link.