Już od 15 maja mamy możliwość grania w pierwszą część nowego sezonu w Star Wars Battlefront II. Nie da się ukryć, że nowe dodatki nie powalały. Dostaliśmy mapę z pierwszego Battlefronta (2015), nowy tryb zmagań bohaterów i zaledwie dwa nowe przebrania dla bohaterów. Trochę mało jak na przedpremierowy dodatek. Na szczęście w czerwcu sezon Hana Solo ratuje sytuację.

Nowa mapa

Od 12 czerwca będziemy mogli zagrać na nowej mapie, znanej z filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie, kopalni coaxium na Kessel.

Witamy w kopalniach coaxium na Kessel

Ukończenie osławionej trasy na Kessel w 12 parseków to dla przemytnika nie byle wyczyn, a teraz gracze zyskają możliwość odwiedzenia samemu tej niegościnnej planety. To jednak nie kurs dla osób o słabych nerwach – panujące tam warunki są surowe, a Imperium Galaktyczne sporo zainwestowało w miejscowe złoża wielce pożądanego coaxium.

Z okazji debiutu poziomu w Star Wars Battlefront II sięgnij po blaster i zapuść się w głąb kopalni w jednym z trybów gry – szaleńczej rundzie potyczki, taktycznych zmaganiach bohaterów, albo zupełnie nowym trybie konwoju.

Sezon Hana Solo | STAR WARS BATTLEFRONT II

Kopalnia coaxium na Kessel nie jest przyjaznym miejscem.

Nowa lokacja na zwiastunie i grafikach łudząco przypomina mi mapę z pierwszego Battlefronta, a dokładnie planetę Sullust.

Tryb konwoju

Razem z nową mapą dostaniemy tryb konwoju znany już z dodatku Zewnętrzne Rubieże do gry Star Wars Battlefront (2015). Główne zadanie, jak i przebieg trybu pozostał bez zmian. Rebelianci muszą zdobyć ładunek i przetransportować go na drugi koniec mapy, natomiast Imperialni mają za zadanie im przeszkodzić. Sezon Hana Solo ściąga z jedynki to co najlepsze.

Dostarcz towar w trybie konwoju

Uwaga, przechwyciliśmy dane o kolejnej ryzykownej misji w Zewnętrznych Rubieżach. W ramach konwoju grupa infiltrująca musi zdobyć i uciec z drogocennym ładunkiem, odpierając jednocześnie siły wroga. W tym asymetrycznym i obfitującym w nagłe zwroty akcji trybie gracze dołączą do strony atakującej lub obrońców.

Zatrzymaj zmierzający do Sokoła Millenium ładunek w krętych korytarzach kopalni na Kessel, albo przebij się przez pałac Jabby przed upływem czasu już 12 czerwca wraz z premierą trybu konwoju.

Sezon Hana Solo | STAR WARS BATTLEFRONT II

Do Battlefronta powraca jeden z najlepszych trybów.

Sokół Millennium Landa

Sezon Hana Solo da nam dostęp do nowego Sokoła Millennium, którego znamy z najnowszego filmu. Pamiętajcie, że Sokół Millennium Landa jest dostępny za kredyty.

Siądź za sterem Sokoła Millennium Landa

Po raz pierwszy od ukazania się Star Wars Battlefront II gracze zyskają szansę pilotowania Sokoła Millenium Landa, jeszcze zanim Han Solo wygrał go w sabacca. Strącaj myśliwce TIE jak muchy z pomocą towarzyszki droida L3-37 w fotelu drugiego pilota, a następnie wtryśnij coaxium do napędu, aby umknąć, zanim ktokolwiek połapie się w sytuacji. Weź frachtowiec w obroty i przekonaj się, że wbija w fotel!

Sezon Hana Solo | STAR WARS BATTLEFRONT II

Piękny i niezniszczony Sokół Millenium.

Nowe stroje dla bohaterów

Sezon Hana Solo dostarcza nam dwa nowe stroje dla Solo, gogle dla Chewiego oraz modne wdzianka dla Landa. Pamiętajcie, że wyglądy są dostępne za kredyty lub kryształy.

Dołącz do boju, zadając szyku.

Trzymanie z łotrami i szumowinami wymaga odpowiedniego, odrobinę nieokrzesanego wyglądu. Wciel się w rolę dzięki dwom nowym wyglądom dla Hana Solo, a przy okazji przyszykuj się do wartkiej akcji w stylowych goglach Chewbakki – wszystkie modele pieczołowicie odwzorowane na podstawie rekwizytów z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

A skoro o stylu mowa, Lando Calrissian ubierze się, jak przystało na wyrafinowanego i pełnego ogłady lawiranta, dzięki dwóm modnym wariantom stroju.

Sezon Hana Solo | Star Wars Battlefront II

Alden prezentuje się świetnie nie tylko na kinowym ekranie, ale również w grze komputerowej.

Sezon Hana Solo i więcej

To oczywiście nie koniec atrakcji – 9 czerwca podczas EA Play zostaną ujawnione kolejne szczegóły dotyczące rozwoju gry. Natomiast tryb konwoju na Kessel zostanie zaprezentowany po raz pierwszy między 9 a 11 czerwca w trakcie EA PLAY FanFest.

Poniżej, możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający sezon Hana Solo:

Aby być ze wszystkim na bieżąco, śledź EA Star Wars™ na TwitterzeFacebooku i Instagramie lub dołącz do dyskusji za pośrednictwem oficjalnego forum.

Zapraszamy również do obserwowania naszego Twittera.

Gra Star Wars Battlefront II jest dostępna na na PlayStation 4, Xbox One i PC w pełnej polskiej wersji językowej.

WIĘCEJ O Star Wars Battlefront II

Jeśli interesuje was tematyka gry Star Wars Battlefront II, oto więcej artykułów na ten temat:

Źródło: link, link.