Electronic Arts przedstawia: nowy sezon Star Wars Battlefront II

Zabawa rozpocznie się 15 maja podróżą w czasie do oryginalnej trylogii, natomiast w czerwcu pojawi się nowa zawartość inspirowana zbliżającym się filmem Han Solo: Gwiezdne Wojny™ – historie. Już w tym miesiącu gracze:

  • Odwiedzą ponownie Pałac Jabby w trybach „Potyczka”, „Zmagania bohaterów” i „Bohaterowie i złoczyńcy”. Gracze będą mogli udowodnić, który z nich jest najlepszy w zakamarkach i zaułkach domostwa Jabby.
  • Zagrają w nowy tryb zmagań bohaterów – w tym wielorundowym trybie eliminacji gracze będą mogli przeciwstawić sobie ulubione duety w walce dwa na dwa rodem z trybubohaterów i złoczyńców. Han Solo i Chewbacca przeciw Bobie Fettowi i Bosskowi? Yoda i Rey przeciw Vaderowi i kapitan Phasmie? Gracze skonfrontują swój spryt i zmysł taktyczny, a po wygranej rundzie staną przed wyborem innego duetu.
  • Ubiorą się stosownie – gracze zmienią wygląd swoich postaci na nowy (dostępny za kredyty i kryształy), inspirowany pierwszymi scenami filmu Gwiezdne Wojny™: Powrót Jedi™: Lando Calrissian wygląda niechlujnie w swoim przebraniu strażnika na skifie, zaś udźwiękowiona na nowo Leia Organa nosi strój łowcy nagród Boushha.
  • Udoskonalą swoje umiejętności pilotażu w spersonalizowanym trybie arcade myśliwców – wsłuchujemy się w głosy społeczności i dodajemy do Star Wars Battlefront II spersonalizowany tryb arcade. Fani będą mogli szlifować swoje umiejętności w kokpitach myśliwców ze wszystkich er – zmieniać X-wingi Rebelii w gwiezdny pył swoim TIE/LN, by po chwili wskoczyć do Sokoła Millenium i zataczać kółka wokół wrogich myśliwców.

 

Mapa, która jest z serią od 2004 roku powraca!

Więcej nowości już w czerwcu, po mającej miejsce jeszcze w tym miesiącu premierze filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie. Żeby dowiedzieć się więcej o zawartości sezonu Star Wars Battlefront II z Hanem Solo w maju, zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aktualizacją na forum. Zaglądajcie na blog, a także bądźcie na bieżąco z EA Star Wars™ na Twitterze i Facebooku.

Gra Star Wars Battlefront II jest dostępna na na PlayStation 4, Xbox One i PC w pełnej polskiej wersji językowej.

Więcej o Battlefroncie II

Jeśli interesuje was tematyka Battlefronta II, oto więcej artykułów na jego temat:

Źródło: link.