Oficjalna premiera Hana Solo za nami. Czerwony dywan powędrował już z pewnością do czyszczenia, a replika Sokoła Millennium została rozmontowana. Ale to oznacza także pierwsze reakcje i wrażenia po seansie filmu Rona Howarda.

Dobrze jest, czy bardzo dobrze?

Z radością widzimy, że ogromna większość reakcji na film jest bardzo pozytywna. Z pewnością nie brakuje tam humoru i akcji, a i Alden Ehrenreich zbiera bardo pochlebne komentarze. Jeden ze szczęśliwców, którzy film widzieli stwierdził, że Han Solo jest filmem lepszym od Avengers: Wojna bez granic.

Aczkolwiek trzeba pamiętać, że pierwsze wrażenia ze wszystkich poprzednich filmów ery Disney’a były co najmniej równie entuzjastyczne, a jak wiemy nie wszystkie i nie wszystkim przypadły do gustu.

Tym niemniej przytaczamy te opinie:

A może źle?

Ale zdarzyły się nie tak pozytywne opinie. Niezbyt wiele, ale jednak.

Ale jak zawsze, najlepiej opinię wyrobić sobie samemu, a do tego czasu trzymać się z dala od spoilerów!

Przypomnijmy, że film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Thandie Newton (Val) oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.