Coraz więcej zaczyna wskazywać na to, iż jedno z największych marzeń fanów Gwiezdnych Wojen znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. W raporcie dotyczącym informacji pochodzących z ich osobistego źródła, portal Fantha Tracks wyjawił, iż rozpoczął się proces preprodukcji spin-offu o Obi-Wanie Kenobim!

Jak głosi plotka…

Jeśli wierzyć doniesieniom, zdjęcia do filmu miałyby rozpocząć się w kwietniu 2019 roku. Obecnie trwają prace nad scenariuszem, jego wizualizacjami w postaci grafik koncepcyjnych oraz storyboardów. Spora część ekipy, której przyjdzie pracować nad Epizodem IX ma dołączyć do realizacji produkcji o Kenobim. Zgodnie z informacjami sprzed kilku miesięcy, na reżysera widowiska został wybrany trzykrotnie nominowany do Oscara Stephen Daldry. Premiera została wstępnie zaplanowana na rok 2020.

Ewan znów obecny!

Co ciekawe, wypisane powyżej informacje ujrzały światło dzienne w dniu, w którym Ewan McGregor we własnej osobie publicznie uczestniczył w wielkim wydarzeniu związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Obecność szkockiego aktora na wczorajszej, uroczystej premierze Hana Solo z pewnością doleje jedynie oliwy do ognia spekulacji.

Hello there...

…czyli więcej o solowym filmie Obi-Wana.

Źródło: link.