W ciągu ostatnich kilku dni Ron Howard podzielił się ze światem aktualnym stanem prac nad Hanem Solo. Jak się okazuje, postprodukcja kolejnego obrazu ze świata Gwiezdnych Wojen nie tylko jest już na absolutnym finiszu, ale nawet wyprzedza wyznaczone jej terminy.

Powell nagrywa – Howard melduje

Maraton tweetów i zdjęć na Instagramie rozpoczął się pięć dni temu, kiedy reżyser drugiego spin-offu zameldował się w Abbey Road Studios, gdzie John Powell wraz z orkiestrą nagrywali muzykę do filmu. Samą ścieżkę dźwiękową Howard określił mianem „potężnej i fajnej”.

https://www.instagram.com/p/Bg14q4elZeF/

Niecałe 24 godziny później zdobywca Oscara za film Piękny Umysł podzielił się filmikiem z ostatniego dnia nagrań Powella w londyńskim studiu, na którym widać (i słychać) rozgrzewającą się orkiestrę.

https://www.instagram.com/p/Bg38fO1lCKv/?taken-by=realronhoward

W ciemnicy studia

Kolejne wieści od Rona Howarda miały już miejsce z wnętrza czterech ścian studia do końcowej fazy postprodukcji, gdzie miksuje się dźwięk i ostatecznie sprawdza efekty specjalne. Patrząc na poniższe zdjęcia, nie sposób nie poczuć dreszczyku emocji na myśl o czekającym nas widowisku.

Na kolejnym ze zdjęć opublikowanych przez reżysera można zobaczyć również kadr z tytułowym bohaterem, który prawdopodobnie pochodzi z sekwencji napadu na „pociąg”. Sam Howard nie może się już doczekać momentu, kiedy podzieli się ze światem swoim dziełem. Ron, uwierz, my również!

https://www.instagram.com/p/Bg9kxS0lP8v/?hl=en

W odpowiedzi na pytania

Będąc aktywnym w mediach społecznościowych, Howard otrzymuje mnóstwo pytań od coraz bardziej zniecierpliwionych fanów. I tak oto, w odpowiedzi na sceptycyzm jednego z użytkowników Twittera, Ron poinformował, iż wszystkie prace idą zgodnie z planem, montaż jest zakończony, a dźwięk nagrany.

Otrzymaliśmy również potwierdzenie rzeczy oczywistej. Wyjątkowo nieenigmatycznym „Yep.” Howard zapewnił jednego z fanów, iż w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy nowy zwiastun Hana Solo. Innymi słowy: niebo jest błękitne.

Już niedługo…

W ostatnim tweecie Ron Howard złożył subtelny hołd wszystkim osobom, które z wielkim poświęceniem pracowały od lat nad tym, aby powołać tę produkcję do życia.

Han Solo jest już ostatecznie szlifowany, napis „A long time ago in a galaxy far, far away…” został dodany do czołówki, a nam pozostaje jedynie czekać na fenomenalny spektakl, którym miejmy nadzieję zostaniemy przez Lucasfilm uraczeni.

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link.