12 parseków jak nic! Oficjalna i zarazem pierwsza zapowiedź filmu Solo trafił do sieci. Jest nowiutki Sokół, odmłodniały Han, łebski Lando i uwielbiany Chewbacca, niszczyciel wyłaniający się z burzy, walka na jadącym pociągu oraz wiele i to naprawdę wiele więcej. Gotowi na partyjkę sabaka z największymi galaktycznymi gangsterami i przemytnikami? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!

Krótka zapowiedź…

oraz pełen zwiastun!

Trzeba przyznać, że zapowiedź wygląda niesamowicie i czuć w niej wyraźnie klimat Łotra 1 z nutką komedii. Solo czerpie pełnymi garściami z uniwersum legend, a co bardzo nas cieszy! Gruntowna analiza scen z zarówno zapowiedzi i zwiastuna już niedługo.

Chociaż o Solo krążą niekoniecznie pozytywne informacje, my jednak zaufamy Ronowi Howardowi i damy młodemu przemytnikowi szansę. Może zapowiada się dobrze, a może i źle, ale jakby to ujął Luke Skywalker — to nie skończy się tak, jak myślicie!

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Więcej "Hana Solo"

Jeśli interesujecie się filmem o przygodach młodego Hana Solo, to zapraszam do innych artykułów, które dotyczą tej produkcji: