Wydawnictwo Del Rey zaprezentowało trzy wyjątkowe plakaty książki Star Wars Phasma. Specjalna edycja książki będzie zawierała dwustronny plakat z jednym z trzech bohaterów książki oraz niesamowitą grafiką przedstawiającą Kapitan Phasmę.

Bohaterowie przedstawieni na plakatach mają spore powiązania z Phasmą. Jednak aby je poznać, trzeba przeczytać powieść.

Premiera książki zaplanowana jest na pierwszego września 2017 roku. W ten dzień wypada Force Friday, czyli Piątek Mocy. Jest to dzień, kiedy prezentowana jest pierwsza fala zabawek oraz gadżetów nawiązujących do najnowszego filmu z serii Star Wars.

Specjalne edycje książki Star Wars Phasma z plakatem można otrzymać w sklepach Barnes and Noble, Walmart, oraz Target.

Nie jest to pierwszy przypadek takiej współpracy. W kwietniu w sklepach Target oraz Walmart można było kupić specjalne edycje filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny Historie na Blu-ray.

Wyjątkowe plakaty

Wyjątkowe plakaty książki Star Wars Phasma

Tajemniczy mężczyzna z Walmartu.

 

Wyjątkowe plakaty książki Star Wars Phasma

Plakat Najwyższego Porządku od sklepu Barnes and Noble.

 

Wyjątkowe plakaty książki Star Wars Phasma

Członkini Ruchu Oporu od sklepu Target.

Autorem powyższych plakatów jest James Zapata. Nie jest to jego pierwszy kontakt z Star Wars. James już wcześniej tworzył grafiki z uniwersum pod oficjalnym szyldem Lucasfilmu.

Wyjątkowe plakaty książki Star Wars Phasma

Natomiast autorem grafiki z Kapitan Phasmą jest Larry Rostant. Stworzył on między innymi okładkę do książki Star Wars Plaga, która teraz zalicza się do Legend.

Trzeba przyznać, że grafiki prezentują się niesamowicie. Na takie bonusy w Polsce będziemy musieli jeszcze poczekać. Polska premiera książki nie jest na ten moment znana.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej książki zapraszam do poniższych artykułów: