Pokazany niedawno obszerny fragment gameplay’u oraz opinie osób, które miały okazję zagrać w Star Wars Outlaws sprawiły, że na tytuł ten czekamy z jeszcze większą niecierpliwością. Tymczasem dowiedzieliśmy się, ile czasu poświecić trzeba będzie na ukończenie gry.

Długość Star Wars Outlaws

Kilka dni temu w rozmowie z Video Games Chronicle Julian Gerighty, dyrektor kreatywny pracujący nad grą zdradził, że główną historię Kay Vess ukończyć można w 25-30 godzin. Jednocześnie uspokoił, że ogromna większość graczy z Kay i Nixem spędzi na pewno dużo więcej czasu, bowiem jeśli to głównej historii dodamy wszystkie zadania poboczne, czas gry wydłuży się do 50-60 godzin.

Gra będzie zatem wymagała nieco więcej czasu, niż Star Wars Jedi: Ocalały (tam historia „wyceniona” została na około 15-20 godzin gry), tym bardziej, że projekt studia Ubisoft dawać będzie znacznie większe możliwości eksploracji otwartego świata.

O GRZE STAR WARS OUTLAWS

Poznaj pierwszą w historii grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem, umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami z filmów Imperium Kontratakuje oraz Powrót Jedi. Odkrywaj niezwykłe planety w całej galaktyce, zarówno te ikoniczne, jak i zupełnie nowe. Postaw wszystko na jedną kartę jako Kay Vess (Humberly González) – zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba. Razem ze swoim towarzyszem Nixem (Dee Bradley Baker) walcz, kradnij i przechytrz najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.

Jeśli nie boisz się ryzyka, galaktyka jest pełna możliwości.

Dowiedz się więcej na https://starwarsoutlaws.com/

WIĘCEJ INFORMACJI O NOWEJ GRZE

Jeśli interesuje Was temat Star Wars Outlaws, koniecznie przeczytajcie także te artykuły:

Źródło: link.