Tworzona przez Ubisoft gra, Star Wars Outlaws może zostać opóźniona, jednak nie wynika to z problemów po stronie studia, a raczej tego, że radzi sobie ono świetnie.

Kiedy premiera Star Wars Outlaws?

Zacznijmy od tego, że tak naprawdę, nie wiemy dokładnie na kiedy planowana była premiera gry. Zwiastun zdradzał jedynie, że ma nastąpić to w 2024 roku. Dość powszechnie mówiło się jednak, że studio będzie chciało wypuścić grę jeszcze w tym roku fiskalnym, który kończy się w marcu 2024. Aczkolwiek nie brakowało też głosów, że termin ten może okazać się nierealny.

Teraz pojawiły się doniesienia, że w związku z bardzo dobrymi wynikami finansowymi, studio nie czuje już potrzeby wydawania kolejnego głośnego tytułu jeszcze w tym roku fiskalnym i jeden taki tytuł przesunęło na kolejny, który trwa od kwietnia 2024, do marca 2025. Co prawda nie zostało podane, o jaką grę chodzi, ale Star Wars Outlaws wydaje się tutaj bardzo prawdopodobnym kandydatem.

Jeśli wszystko, co powyżej napisaliśmy okazałoby się prawdę, to co oznacza to w kontekście premiery? Cóż, jeśli Ubisoft chciałby pozostać wierny swej pierwotnej zapowiedzi, to zakładamy, że przygody Key Vess ujrzą światło dzienne dopiero pod koniec przyszłego roku.

A Wy kiedy spodziewacie się premiery nowej gry?

O GRZE STAR WARS OUTLAWS

Poznaj pierwszą w historii grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem, umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami z filmów Imperium Kontratakuje oraz Powrót Jedi. Odkrywaj niezwykłe planety w całej galaktyce, zarówno te ikoniczne, jak i zupełnie nowe. Postaw wszystko na jedną kartę jako Kay Vess (Humberly González) – zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba. Razem ze swoim towarzyszem Nixem (Dee Bradley Baker) walcz, kradnij i przechytrz najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.

Jeśli nie boisz się ryzyka, galaktyka jest pełna możliwości.

Dowiedz się więcej na https://starwarsoutlaws.com/

WIĘCEJ INFORMACJI O NOWEJ GRZE

Jeśli interesuje Was temat Star Wars Outlaws, koniecznie przeczytajcie także te artykuły:

Źródło: link.