Pojawiło się kilka drobnych, acz interesujących informacji, na temat nadchodzącego serialu, które dotyczą zarówno zbroi Boby Fetta, jak i jego motywacji.

Poniższe informacje, choć nie wydają się kluczowe, mogą stanowić niewielkie spoilery.

Zemsta Boby Fetta

Zacznijmy od tego, że doniesienia pochodzą z portalu StarWarsNewsNet, którego informacje w ogromnej większości przypadków się sprawdzają.

Tym razem donosi on, że Boba Fett, jakiego zobaczymy w serialu będzie żądny zemsty i będzie mścił się na wszystkich, którzy w przeszłości weszli mu w drogę w jakikolwiek sposób zaszkodzili. Aczkolwiek mamy wrażenie, że może nie dotyczyć to Luke’a, Hana, Chewiego czy Lando. Głównego bohatera mają natomiast czekać starcia z innymi łowcami nagród.

Zbroja Boby Fetta

Co ciekawe, w serialu mamy też zobaczyć nieco inną zbroję od tej, którą pamiętamy z końcówki 2. sezonu The Mandalorian. Różnice nie mają być może duże, ale dostrzegalne. Portal SWNN twierdzi między innymi, że zbroja została pomalowana zacznie lepiej. Dziennikarze spekulują, że zabieg taki podyktowany jest wieloma retrospekcjami, które mamy zobaczyć w serialu, a zbroja ma ułatwić widzom rozszyfrowanie, czy ogląda retrospekcję, czy też nie.

Ewentualne potwierdzenie powyższych doniesień nastąpić powinno już całkiem niedługo, wszak serial zadebiutować ma jeszcze w tym roku i kwestią tygodni wydaje się pojawienie pierwszych oficjalnych materiałów promujących najnowszą produkcję Disney+.

Więcej o The Book of Boba Fett

Jeśli interesuje nowy serial, te artykuły także powinniście przeczytać:

Źródło: link.