Wcielająca się w rolę Fennec Shand, Ming-Na Wen zdradziła, że zdjęcia do serialu The Book of Boba Fett dobiegły końca. Ale to nie wszystko…

Koniec zdjęć

Amerykańska aktorka chińskiego pochodzenia podzieliła się na Twitterze zdjęciami podarunków, które otrzymała z okazji końca zdjęć, potwierdzając tym samym, że ekipa pierwszego spin-offa Mandalorianina zakończyła prace na planie.

Jednak największe emocje wzbudziły jednak grafiki, na których widnieje napis The Book of Boba Fett S.1. Co owo „S.1” oznaczać może sezon pierwszy sugerując tym samym, że spodziewać powinniśmy się kolejnych? Wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Co ciekawe, choć prace nad serialem są już na bardzo zaawansowanym etapie, a jego premiera zapowiedziana jest na grudzień, wciąż wiemy o nim bardzo niewiele i to zarówno jeśli chodzi o oficjalne informacje, jak i o plotki. Wśród tych ostatnich najciekawszą wydaje się ta, według której w nowym serialu pojawić miał się Din Djarin.

Z kolei w ostatnich dniach mówiło się, że innym łowcą nagród, którego gościć może Boba Fett, jest Bossk. Ale czy którakolwiek z tych plotek okaże się prawdziwa dowiemy się zapewne dopiero pod koniec roku.

Więcej o The Book of Boba Fett

Jeśli interesuje nowy serial, te artykuły także powinniście przeczytać:

Źródło: link.