Pojawił się właśnie zwiastun filmu LEGO Star Wars Terrifying Tales, który zadebiutuje na platformie Disney+ 3 października, czyli w Halloween.

Zwiastun LEGO Star Wars Terrifying Tales

Oto on:

I jak Wam się podoba?

Opis LEGO Star Wars Terrifying Tales

A oto oficjalny opis nadchodzącej produkcji:

Po wydarzeniach znanych z filmu Skywalker. Odrodzenie Poe i BB-8 muszą wylądować awaryjnie na wulkanicznej planecie Mustafar, gdzie spotykają niezwykle chciwego i przebiegłego Hutta Graballę, który kupił właśnie zamek Dartha Vadera. Planuje on jego odnowienie i stworzenie pierwszego w galaktyce luksusowego hotelu all-inclusive inspirowanego Sithami. Czekając aż jego X-wing zostanie naprawiony, Poe, BB-8, Graballa oraz Dean (młody chłopak, który pracuje u Graballi jako mechanik) zgłębiają mroczne tajemnice zamku mając za za przewodnika dawnego sługę Vadera, Vaneé. Podczas ten wędrówki Vaneé opowie swym towarzyszom trzy mrożące krew w żyłach opowieści powiązane ze starożytnymi artefaktami i ikonicznymi złoczyńcami z każdej ery Gwiezdnych wojen. Snując swoje opowieści, Vaneé wciąga też naszych bohaterów w coraz mroczniejsze zakamarki zamku, gdzie czeka na nich coś potwornego. Z pomocą Deana, Poe i BB-8 będą musieli stawić czoła swemu strachowi, powstrzymać powrót pradawnego zła oraz uciec, by na powrót dołączyć do swoich przyjaciół.

Przypomnijmy, że jest to już drugi, po LEGO Star Wars Holiday Special, film klockowy i mamy cichą nadzieję, że będzie lepszy od poprzednika.

Źródło: link.