Jeśli podczas niedawnego Disney Investor Day 2020 zabrakło Wam czegoś, to wiemy już dlaczego. Poza szokującymi niespodziankami, finał 2. sezonu The Mandalorian przyniósł nam bowiem zapowiedź nowego serialu.

The Book of Boba Fett

Mowa tutaj oczywiście o serialu, którego głównym bohaterem będzie Boba Fett, a na temat którego pojawiały się już liczne przecieki. O ile scena po napisać Mandaloranina nie zdradziła żadnych konkretów, o tyle dała nam sporo do myślenia.

Początkowo zdawało się, że serial (czy też mini serial) skupi się na historii poprzedzającej spotkanie Boby i Dina, w tym wyjaśni, jak uniknął on śmierci z macki czy układu pokarmowego Sarlaka. Teraz jednak wygląda to tak, że co najmniej równie ważna co przeszłość, będzie też przyszłość oraz nowa rola, jaką przejął słynny łowca nagród.

Premiera serialu The Book of Boba Fett została zapowiedziana na grudzień 2021 roku, a zatem serial będzie najprawdopodobniej emitowany równolegle z 3. sezonem The Mandalorian. W związku z tym nie można też wykluczyć, że akcja obu seriali będzie ze sobą powiązana.

Myślicie, że byłoby to dobre rozwiązanie?

Źródło: link.