Nie zdążyliśmy się doczekać premiery wrześniowych tytułów od Wydawnictwa Olesiejuk, a już otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź na październik! W pierwszej połowie miesiąca na półki księgarń trafi pierwszy tom trylogii autorstwa Alexandra FreedaEskadra Alfabet. Na stronie swiatksiazki.pl ruszyła już przedsprzedaż na ten tytuł w promocyjnej cenie. Poniżej znajdziecie szczegóły nadchodzącego wydania:

Star Wars. Eskadra Alfabet

Śmierć Imperatora spowodowała chaos. Mimo zwycięstwa Sojuszu Rebeliantów pod Endorem, siły imperialne nie złożyły broni – poszczególni dowódcy karnie wypełniają ostatnie rozkazy Palpatine’a, inni zaś próbują wykroić sobie swój kawałek galaktyki. Świeżo utworzona Nowa Republika musi zatem nie tylko stworzyć nowe struktury administracyjne, ale także zażegnać wcale niemalejące zagrożenie militarne.

Agent wywiadu Nowej Republiki, Caern Adan, pragnie zneutralizować groźbę, jaką jest jeden z imperialnych pułków myśliwców, niesławne Skrzydło Cienia.
Dysponując małymi zasobami, werbuje do współpracy imperialną dezerterkę, Yricę Quell. Czy jednak pilotka odnajdzie się w szeregach dawnych wrogów? Czy zdoła nawiązać współpracę z osobami, które jeszcze przed chwilą znajdowały się po przeciwnej stronie barykady? I – co najważniejsze – czy jest gotowa stawić czoło swoim byłym towarzyszom?

Autor: Alexander Freed
Tłumaczenie: Krzysztof Kietzman
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Olesiejuk
Wymiary: 13.5×20
Ilość stron: 528
Data wydania: 13 października 2021
Cena okładkowa: 44,99 zł

Zamierzacie kupić ten tytuł?

Źródło: link.