Dzięki zdjęciom z japońskiego katalogu dowiedzieliśmy się, co LEGO szykuje dla fanów Star Wars na sierpień.

LEGO GWIEZDNE WOJNY Z SIERPNIOWĄ FALĄ NOWOŚCI

W japońskim katalogu fani duńskich klocków już teraz znajdą nowości planowane na sierpień. Poza ogłoszonym wcześniej promem szturmowym Parszywej Zgrai LEGO przygotowało zestawy z The Mandalorian i Wojen Klonów.

Szczególne zainteresowanie może wzbudzić mały zestaw Duel on Mandalore, w którym znajdziemy dwie fantastyczne figurki – Ahsokę i Dartha Maula. Równie ciekawy jest też nowy Slave I, który w przeciwieństwie od swoich poprzedników będzie tym razem dużo mniejszych rozmiarów i kupimy go w znacznie niższej cenie. Według strony brickset.com będzie można go nabyć za 49,99 dolarów. Na uwagę zasługują również figurki w Mandalorian Starfighter, a szczególnie postać Gara Saxona. Ma on genialnie odwzorowany hełm z okresów rządów Maula na Mandalor.

Oto zdjęcia storn japońskiego katalogu z nowymi zestawami:

KULTOWA SCENA Z „IMPERIUM KONTRATAKUJE” W WERSJI LEGO

Kilka dni wcześniej Internet obiegły zdjęcia specjalnego zestawu przedstawiającego kultową scenę z Imperium Kontratakuje, który również ma się ukazać w sierpniu. Darth Vader Meditation Chamber najprawdopodobniej będzie zestawem specjalnym, stąd jego wysoka cena – 69,99 dolarów.

KALENDARZ ADWENTOWY 2021

Wyciekło też zdjęcie najnowszego kalendarza adwentowego przeznaczonego na ten rok. Jak widać, będzie on dedykowany serialowi The Mandalorian, a wśród figurek znajdą się ekskluzywne świąteczne wersje Mando i Grogu. Oprócz tego otrzymamy też standardowe figurki IG-11, Scout Troopera, Stormtroopera oraz Tusken Raidera i kilka miniaturowych modeli statków.

WIĘCEJ O LEGO STAR WARS

A tutaj więcej artykułów dla miłośników słynnych klocków:

Źródło: link, link.