Niedawno prezentowaliśmy komiksowe zapowiedzi na listopad, a teraz sprawdzamy zapowiedziane przez Marvela komiksy Star Wars na grudzień 2020.

9 grudnia

Star Wars #9

Okładka komiksu Star Wars #9

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki:
 Jan Bazaldua
Okładka:
 Carlo Pagulayan
Oficjalny opis:
 Klucz do zbawienia Sojuszu rebeliantów ukryty jest w pamięci starożytnego droida znajdującego się w Imperialnym muzeum na Coruscant. Elitarny, rebeliancki oddział wspomagany przez Landa i Lobota musi podjąć się brawurowego skoku pod samym nosem Imperatora.

16 grudnia

Darth Vader #8

Okładka komiksu Darth Vader #8

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffaele Ienco
Okładka: Aaron Kuder
Oficjalny opis: Czy Vader rządny zemsty po karze jaka spotkała go z rąk Imperatora zdoła odkryć sekret swego Mistrza w głębinach Mustafar? Czy pozbawiony swej największej broni, Mroczny Lord zdoła przetrwać ogień i Oko?

23 grudnia

Bounty Hunters #8

Okładka komiksu Bounty Hunters #8

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Paolo Villanelli
Oficjalny opis: By spłacić dług Valance podejmuje się misji ratunkowej, by ocalić załogę unieruchomionego, rebelianckiego transportowca. To zadanie zabierze go w samo serce rojących się od piratów Zewnętrznych rubieży. A tam czekać na niego będzie dawny wróg i nowe zagrożenie.

30 grudnia

Doctor Aphra #7

Okładka komiksu Doctor Aphra #7

Scenariusz: Alyssa Wong
Rysunki: Ray-Anthony Height
Okładka: Sway
Oficjalny opis: Wynajęta przez Dominę Tagge, Aphra rusza tropem tajemniczej technologii, która może zakończyć galaktyczną wojnę domową. Poszukiwania prowadzą ją na Korelię, wprost pod drzwi Sany Starros. Ale Ahpra nie jest jedyną osobą na Korelii, która poszukuje tej technologii…

Tak właśnie prezentują się komiksy Star Wars na grudzień 2020, a przynajmniej ich zapowiedzi. Który z nich wydaje się wam najciekawszy?

Źródło: link.