Kilka dni temu pojawiłą się zapowiedzieć nowej repliki miecza świetlnego z linii The Black SeriesForce FX Elite. Tym razem będzie to miecz Ahsoki Tano.

Miecz świetlny Ahsoki Tano

Ekskluzywna replika trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku (6.01.2021), a kosztować będzie niemal 250 dolarów (zamawiać można go tutaj >> ).

Jednak tutaj od samego gadżetu, bardziej znamienne okazać może się jego opakowanie. Otóż na opakowaniu miecza widzimy Ahsokę, która przypominać może jej wersję aktorską. Niektórzy fani dopatrują się tutaj nawet podobieństwa do Rosario Dawson. Czy zatem możliwe jest, że mamy tutaj pierwszy rzut oka na to, jak będzie wyglądać Ahsoka w 2. sezonie The Mandalorian? Nie można tego wykluczyć, choć mając w pamięci, jak skutecznie udało się ukryć istnienie Yodzika, nie chce się wierzyć, by wygląd aktorskiej Ahsoki wyciekł w tak prozaiczny sposób.

A wracając do samego miecza, oto jeszcze kilka jego zdjęć:

Miec, podobnie jak inne z serii Force FX Elite, ma wyjmowany kryształ kyber i odczepiane ostrze, które dodatkowo rozświetlać może się różnymi kolorami (od fioletowego do czerwonego). Jest też kilka różnych efektów dźwiękowych.

Inne miecze z serii Force FX Elite

A oto inne miecze, które prezentowaliśmy:

Źródło: link.