W ostatnich dniach czy tygodniach temat aktorskiego Thrawna i Ezry nieco przycichł. Aż do wczoraj, kiedy to brytyjski aktor Rahul Kohli napisał niezmiernie ciekawego tweeta.

Rahul Kohli jako Ezra Bridger?

Oto rzeczony tweet:

W wolnym tłumaczeniu znaczy on:

Doprowadziłem się do formy odpowiedniej dla wrażliwej na Moc, szkolonej przez Kanana Jarrusa sieroty z Lothal. Zupełnie bez przyczyny.

Stanowiło to dość jasny sygnał, że aktor wcielać się będzie w aktorską wersję dorosłego Ezry Bridgera. Tyle tylko, że po jakimś czasie sam zainteresowany, także za pośrednicwem Twittera zaprzeczyl, jakoby faktycznie grał Ezrę.

I na tym możnaby zakończyć. Ale można też popatrzyć na ostatnią aktywność aktora na Twitterze…

Zaczęło się jeszcze przed wspomnianym tweetem, kiedy to aktor stwierdził, że w październiku jest tylko jeden serial do oglądania – The Mandalorian. No i jeszcze Nawiedzony dwór w Bly. W obsadzie tego ostatniego jest Rahul, więc mogłaby to być zwykła promocja swego nowego serialu, aczkolwiek trudno przypuszczać, że przy okazji promowałoby się serial konkurencji (Dwór to nowy serial Netfliksa, a Mandalorianin to oczywiście Disney+).

Nieco później, dementując sugestię grania Ezry, aktor wciąż umieścił takie oto graficzne porównanie:

Jakby tego było mało, niedługo potem aktor wrzucił zdjęcie w koszulce imperium, a na pytanie, co znaczy tatuaż na jego przedramieniu, żartobliwie (a przynajmniej nam wydaje się, żartobliwie) odpowiedział, że Thrawn.

Na tym etapie zaczęło to przypominać próbę mydlenia fanom oczu odciągania ich uwagi od pierwotnego tweeta. Czyżby zatem aktor pospieszył się z ujawnieniem swojej rewelacji lub też nie przewidział tak ogromnego odzewu ze strony fanów, więc potem próbował obrócić całą sprawę w żart? Z pewnością nie można tego wykluczyć, tym bardziej, że ewidentnie pasowałby on do roli dorosłego Ezry. Jesteście podobnego zdania?

Na koniec Rahul podziękował jeszcze fandomowi za niezwykle ciepłe i pozytywne przyjęcie jego rewelacji. Co ciekawe, tym razem nie dementował już doniesień, ale też ich nie potwierdzał.

Patrząc jednak na całą jego aktywność z ostatnich 24 godzin skłaniamy się ku temu, że to jednak właśnie on będzie aktorską wersją Ezry, którą zobaczymy już w 2. sezonie serialu The Mandaloian.

Źródło: link.